PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Mazowsze

Mazowsze

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Złodzieje okradli strażacką remizę

  Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bandysiach, w gminie Czarnia (woj. mazowieckie). Złodzieje ukradli sprzęt gaśniczy.

 • Czy wojskowi będą strzelali do dzików?

  Polscy żołnierze, posiadający uprawnienia myśliwskie mają zajmować się odstrzałem dzików na terenie województwa mazowieckiego. Tak wynika z pisma, które trafiło do mediów.

 • ASF wykryty u dwóch martwych dzików pod Warszawą

  W gminie Nieporęt i w gminie Jabłonna znaleziono dwa martwe dziki, u których stwierdzono wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) - poinformował w środowym komunikacie Główny Lekarz Weterynarii. Został wyznaczony obszar skażony.

 • Przygniótł go ciągnik, gdy kradł szyny z torowiska

  Rzadko się zdarza, by złodziej sam wezwał policję na miejsce popełnianego przestępstwa. 46-letni mieszkaniec gminy Trojanów (woj. mazowieckie) nie miał jednak wyjścia, bo w trakcie kradzieży został „przygwożdżony” do ziemi przez...

 • Pięć nowych ognisk ASF w woj. lubelskim i mazowieckim

  Pięć nowych ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF) u trzody chlewnej wykryto w województwach lubelskim i mazowieckim. Liczba ognisk ASF w Polsce wzrosła do 88 – wynika z opublikowanego w piątek komunikatu Głównego Lekarza Weterynarii.

 • XVIII Mazowieckie Dni Rolnictwa

  Za nami XVIII Mazowieckie Dni Rolnictwa. Organizowane przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział Poświetne w Płońsku są największymi targami rolnymi w tym regionie.

 • Mazowieckie specjały z laurem Marszałka

  Znamy laureatów jubileuszowej X edycji konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego 2016. Serca jurorów zdobyły m.in. pączki BIO, kiełbasa krucha, faszerowany szczupak znad Plewki, chrzan na occie jabłkowym czy syrop z pigwowca. Do...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

https://www.adama.com/polska/pl/produkty/herbicydy/fox-480-sc.html

jarki

Ja robię tiofanat+tebu z prochlorazem będzie drożej ale pewnie lepiej? Toprex wcześnie to dobre zapobieganie i skracanie oraz temperatura...