PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Minikowo

Minikowo

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Dój na żywo w Minikowie

  Podczas IX Ogólnopolskiej Wystawy Bydła Hodowlanego w Minikowie firma Lely uruchomiła oborę, w której odbywał się pokaz doju krów w robocie udojowym.

 • Najlepsze bydło z Polski wybrane

  W miniony weekend, 2-3 lipca, odbyła się IX Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego, podczas której wybrano najpiękniejsze sztuki z kraju.

 • Merlo z nagrodą ODR w Minikowie

  Podczas targów Agro-Tech, które odbyły się w ubiegły weekend (4-5.07.2015) rozdano kilka nagród. W kategorii Innowacyjny Produkt o Standardzie Europejskim, zwyciężyła ładowarka Merlo Turbofarmer 42.7-156.

 • Śliczne szarlotki

  Jerzy Magowski z Będzitowa w kujawsko-pomorskiem od 15 lat zajmują się hodowlą bydła mięsnego rasy Charolaise. Obecnie posiada 200 mamek czystorasowych.

 • Piękne limuzyny z Wojdal

  Mariusz Ratajski z żoną Magdaleną od 12 lat zajmują się hodowlą bydła mięsnego rasy Limousine. Obecnie posiadają 50 mamek czystorasowych i drugie tyle młodzieży.

 • Ach te loszki

  Podczas XIII Regionalnej Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Minikowie w kategoriach młode loszki nie było już takiej dominacji jednego hodowcy jak w przypadku knurków.

 • Waleczne serce z Minikowa

  Podczas XIII Regionalnej Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Minikowie nie obyło się bez prezentacji „młodych rolników” z cieliczkami. Wszyscy otrzymali zasłużone nagrody, ale determinacja i waleczność jednego z...

 • Knurek knurkowi czasami prawie równy

  Podczas i XIII Regionalnej Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Minikowie w kategoriach młode knurki zdecydowanym zwycięzcą został hodowca Daniel Walterski z Lipniczek.

 • Jałowice z Minikowa

  Podczas i XIII Regionalnej Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Minikowie w kategoriach jałówek trofeami podzieliło się czterech hodowców.

 • W krowach konie górą

  Podczas i XIII Regionalnej Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Minikowie w kategoriach krów mlecznych laurami podzieliły się Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o. i OHZ Osięciny Sp. z o.o.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Heder 5,4m. Leży całkiem przy ziemi, mam podbieraki, pole dość równe ale nie daje rady wszystkiego podnieść, zbyt dużo popadalo i teraz...

jarki

W opóźnione żniwa (przy rzepaku) każdy dodatkowy zabieg jest problemem również dlatego należy wapnować rok wcześniej