PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
mlekomat

mlekomat

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ekologiczne mleko z mlekomatu

  Automat do sprzedaży mleka wrósł w lokalny pejzaż Kalwarii Zebrzydowskiej. Codziennie zaopatruje mieszkańców i turystów w świeży, zimny napój - czytamy w "Dzienniku Polskim".

  1
 • Młody rolnik do wzięcia

  Paweł Szakiewicz ze wsi Szyleny Kolonia k. Braniewa pomimo młodego wieku (26 l.) odniósł już kilka sukcesów. Wszystko to dzięki innowacyjności, otwartości i zaangażowaniu w to co robi.

 • Mlekomatowy biznes

  W Olsztynie działają trzy mlekomaty. Średnia dzienna sprzedaż wynosi 67 litrów mleka na sztukę. Czy to się opłaca? Moim zdaniem tak.

 • Mlekomaty całkiem popularne

  Trzy automaty, w których można kupić niepasteryzowane mleko "prosto od krowy", wzbudzają duże zainteresowanie kielczan. Wkrótce mlekomatów ma być więcej.

  8
 • "Innowacyjny Młody Rolnik 2012" znany

  Paweł Szakiewicz z Szylen (woj. warmińsko-mazurskie) zwyciężył w konkursie "Innowacyjny Młody Rolnik 2012", rozstrzygniętym w piątek w Poznaniu. Wręczenie nagród odbyło się przy okazji III Europejskiego Dnia Młodego Rolnika na...

  0
 • Zdrowie z mlekomatu

  W Kalwarii Zebrzydowskiej wielkim powodzeniem cieszy się automat, w którym można kupić mleko - codziennie sprzedaje się go prawie 60 l. Dlatego Bonifratrzy zamierzają podobne maszyny ustawić także po sąsiedzku, np. w Wadowicach - informuje...

  0
 • Więcej pieniędzy ze sprzedaży mleka

  Rolnicy coraz chętniej inwestują w mlekomaty. Jest to dla nich przecież dodatkowe miejsce zbytu produkowanego surowca, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić