PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
mlekomat

mlekomat

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ekologiczne mleko z mlekomatu

  Automat do sprzedaży mleka wrósł w lokalny pejzaż Kalwarii Zebrzydowskiej. Codziennie zaopatruje mieszkańców i turystów w świeży, zimny napój - czytamy w "Dzienniku Polskim".

  1
 • Młody rolnik do wzięcia

  Paweł Szakiewicz ze wsi Szyleny Kolonia k. Braniewa pomimo młodego wieku (26 l.) odniósł już kilka sukcesów. Wszystko to dzięki innowacyjności, otwartości i zaangażowaniu w to co robi.

 • Mlekomatowy biznes

  W Olsztynie działają trzy mlekomaty. Średnia dzienna sprzedaż wynosi 67 litrów mleka na sztukę. Czy to się opłaca? Moim zdaniem tak.

 • Mlekomaty całkiem popularne

  Trzy automaty, w których można kupić niepasteryzowane mleko "prosto od krowy", wzbudzają duże zainteresowanie kielczan. Wkrótce mlekomatów ma być więcej.

  8
 • "Innowacyjny Młody Rolnik 2012" znany

  Paweł Szakiewicz z Szylen (woj. warmińsko-mazurskie) zwyciężył w konkursie "Innowacyjny Młody Rolnik 2012", rozstrzygniętym w piątek w Poznaniu. Wręczenie nagród odbyło się przy okazji III Europejskiego Dnia Młodego Rolnika na...

  0
 • Zdrowie z mlekomatu

  W Kalwarii Zebrzydowskiej wielkim powodzeniem cieszy się automat, w którym można kupić mleko - codziennie sprzedaje się go prawie 60 l. Dlatego Bonifratrzy zamierzają podobne maszyny ustawić także po sąsiedzku, np. w Wadowicach - informuje...

  0
 • Więcej pieniędzy ze sprzedaży mleka

  Rolnicy coraz chętniej inwestują w mlekomaty. Jest to dla nich przecież dodatkowe miejsce zbytu produkowanego surowca, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

TU to naprawdę można tylko pomyśleć O POWIĘKSZENIU-ale są szczęściarze co za dopłaty+podatek nałapali nawet w zeszłym roku.

Pałuczanin81

O tym drugim nie słyszałem dowiem się To napisz na CHAT-jak się dowiesz Szanowni moderowie posprzątajcie to jak miwigos przeczyta do wieczora?

arszczecin

a co powiesz na piachy ok 26 ha za 1 q za całość. 99 % to VI klasa i ok 0.4 ha to lsV, stąd ten 1q. Inaczej byłoby 0 q Ale żeby nie było że...