PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
niedźwiedź

niedźwiedź

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Niedźwiedzie przychodzą do gospodarstw rolnych

  Dwa gospodarstwa rolne we wsi Polana na terenie nadleśnictwa Lutowiska w Bieszczadach odwiedził w minionych dniach niedźwiedź. W Średniej Wsi k. Leska uciekający przed drapieżnikiem mężczyzna doznał urazu kręgosłupa.

  1
 • Skarb Państwa wypłaci odszkodowania rolnikom

  - Ponad 97 tys. zł zapłaci Skarb Państwa rolnikom za straty wyrządzone przez bobry, wilki, niedźwiedzie i żubry w woj. podkarpackim - poinformowała zastępca dyrektora Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie Magdalena Grabowska.

  0
 • Białe niedźwiedzie pod ochroną

  Rząd USA ogłosił decyzję o objęciu ochroną białych niedźwiedzi w Arktyce, jako gatunku zagrożonego wymarciem ze względu na postępujące ocieplenie klimatu.

  0
 • Niedźwiedzie na dachu

  Głodna niedźwiedzia mama i jej dzieci wyruszyły na poszukiwanie jedzenia do miasta Braszów w środkowej Rumunii, wywołując panikę wśród mieszkańców.

  0
 • Niedźwiedź winny kradzieży miodu

  W macedońskim sądzie finału doczekała sprawa "niedźwiedź kontra pszczelarz". Zwierzę uznano za winne kradzieży miodu oraz zniszczeń i skazano na grzywnę wysokości 140 tys. denarów macedońskich (ok. 3,5 tys. dolarów).

  0
 • Niedźwiedzie jeszcze nie śpią

  Żyjące w Bieszczadach niedźwiedzie nadal są widywane przez leśników i mimo zimowej pogody nie zapadły jeszcze w zimowy sen; może to oznaczać, że listopadowy atak zimy będzie krótkotrwały.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

U mnie jest równy tylko przy miedzach palantów co pryskają chyba celowo w wiatr i lance na 1,5 metra, nie wiem to z zazdrości czy...

Marecki

Na chwilę obecną to szukam koła 21 zębów od osi bębna i koła 27 zębów od wałka poprzecznego. Łożysko w środku piasty się skończyło,...