PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
obyczaje

obyczaje

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Tradycje zapustne na festynie w skansenie

  Tradycję zapustów, czyli hucznego świętowania ostatnich dni karnawału, która już zanikła w Podlaskiem, przypomina Białostockie Muzeum Wsi. W niedzielę w skansenie można było dołączyć do barwnego korowodu, poznać zapustne zwyczaje oraz...

  0
 • Traktor skonfiskowany za jazdę po pijanemu

  Sąd rejonowy w Klecku na Białorusi podjął decyzję o skonfiskowaniu gospodarstwu rolnemu traktora za jazdę pracownika po pijanemu - poinformował portal onliner.by. Dotąd konfiskowano tylko samochody osobowe.

  2
 • 50-lecie Muzeum Rolnictwa przedstawione na pisankach

  Elementy historii Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu (Podlaskie) można m.in. poznać w najnowszym tomiku z serii o pisankach, który wydało to muzeum. Ciechanowieckie muzeum-skansen obchodzi w 2012 r. 50-lecie istnienia.

  0
 • Śląska Wielkanoc: kąpiel w rzece i wino w studni

  W Wielki Piątek - najczęściej o północy, choć nie tylko - woda w studni na chwilę zamienia się w wino; podobnie w rzekach i strumykach, gdzie warto się przed wschodem słońca zanurzyć - wierzono niegdyś na Śląsku.

  0
 • Między piekłem a niebem

  Wieś Grabów, łódzkie, znana jest w Polsce nie tylko z wyhodowanej przez rolników własnej odmiany cebuli, ale także ze Święta Palanta, które co roku przyciąga rzesze turystów z całego kraju.

  0
 • Jarmark smaków i kolorów w Ochli

  W skansenie w Ochli koło Zielonej Góry po raz siódmy odbędzie się w niedzielę (3 kwietnia) tradycyjny jarmark Kaziukowy. Nie zabraknie na nim wyrobów rękodzieła ludowego, warsztatów artystycznych i tradycyjnych potraw.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

No to panowie ile rzepaków wypadło przez weekend ? Ci co mieli ładne niech nie mędrkują. Konkurs dotyczy rejonów bez śniegu...

Marecki

Tylko że te kulki to tylko w paru miejscach na tym polu bym zrobił. We wtorek trochę padało, a ja latałem z bronami 20, żeby przygotować pod...