PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
obyczaje

obyczaje

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Tradycje zapustne na festynie w skansenie

  Tradycję zapustów, czyli hucznego świętowania ostatnich dni karnawału, która już zanikła w Podlaskiem, przypomina Białostockie Muzeum Wsi. W niedzielę w skansenie można było dołączyć do barwnego korowodu, poznać zapustne zwyczaje oraz...

  0
 • Traktor skonfiskowany za jazdę po pijanemu

  Sąd rejonowy w Klecku na Białorusi podjął decyzję o skonfiskowaniu gospodarstwu rolnemu traktora za jazdę pracownika po pijanemu - poinformował portal onliner.by. Dotąd konfiskowano tylko samochody osobowe.

  2
 • 50-lecie Muzeum Rolnictwa przedstawione na pisankach

  Elementy historii Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu (Podlaskie) można m.in. poznać w najnowszym tomiku z serii o pisankach, który wydało to muzeum. Ciechanowieckie muzeum-skansen obchodzi w 2012 r. 50-lecie istnienia.

  0
 • Śląska Wielkanoc: kąpiel w rzece i wino w studni

  W Wielki Piątek - najczęściej o północy, choć nie tylko - woda w studni na chwilę zamienia się w wino; podobnie w rzekach i strumykach, gdzie warto się przed wschodem słońca zanurzyć - wierzono niegdyś na Śląsku.

  0
 • Między piekłem a niebem

  Wieś Grabów, łódzkie, znana jest w Polsce nie tylko z wyhodowanej przez rolników własnej odmiany cebuli, ale także ze Święta Palanta, które co roku przyciąga rzesze turystów z całego kraju.

  0
 • Jarmark smaków i kolorów w Ochli

  W skansenie w Ochli koło Zielonej Góry po raz siódmy odbędzie się w niedzielę (3 kwietnia) tradycyjny jarmark Kaziukowy. Nie zabraknie na nim wyrobów rękodzieła ludowego, warsztatów artystycznych i tradycyjnych potraw.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Wszystkim za daleko, my jeździmy po 300 km to do Płocka do Ulhówka, przedstawiciele to tylko oczy robią jak nas widzą po całym kraju,...

barts

Rzucić się na rzepak jak utrzyma to czuć plon :D Niestety za daleko, ogólnie to coraz większa bieda na tych poletkach pokazowych, jak...