PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
opłacalność chowu

opłacalność chowu

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Tuczniki tanieją w krajowych skupach

  Po zeszłotygodniowej obniżce cen na rynku niemieckim, także w krajowych skupach można zaobserwować redukcję poziomu cen. W ciągu ostatniego tygodnia tuczniki staniały o 10 – 15 groszy.

 • Minimalna podwyżka cen tuczników

  W krajowych skupach można było w ostatnich dniach stabilizację, lub minimalne podwyżki cen tuczników. Ceny świń rzeźnych wzrosły w ostatnich dniach średnio o 2 – 4 grosze.

 • Ceny tuczników na stabilnym poziomie

  Ostatnie siedem dni nie przyniosło większych zmian poziomu cen tuczników. W niektórych skupach da się zaobserwować minimalne podwyżki, większość utrzymała jednak ceny sprzed tygodnia.

 • Duży spadek cen tuczników

  Zgodnie z naszymi przewidywaniami, ostanie dni przyniosły poważny spadek cen tuczników. W krajowych skupach ceny spadły średnio o 20 – 25 groszy.

 • Ceny tuczników nieznacznie w dół

  Po zeszłotygodniowych spadkach cen w Niemczech, na krajowym podwórku spodziewaliśmy się znaczącej redukcji poziomu cen tuczników. Obniżki rzeczywiście nastąpiły, nie są one jednak jak na razie zbyt dotkliwe.

 • Eksport wieprzowiny rośnie pomimo ASF

  Jak czytamy w komunikacie przesłanym przez Bank Zachodni WBK, pomimo problemów z afrykańskim pomorem świń, w pierwszym kwartale roku Polska wyeksportowała o 20 proc. wieprzowiny więcej niż przed rokiem.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jest mokro jak cholera ma się ocieplić czyli samosiewy będą szalały  Przez 10 dni zboże jare naprawdę powinno się odbudować czyli masz...

damian9871

Kiedyś to rozbierałem i jak dobrze pamiętam tam nie ma żadnych uszczelnień. Spasowane jest w miarę dokładnie i trzyma, u mnie po 4 latach...