PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
opłacalność chowu

opłacalność chowu

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Duży spadek cen tuczników

  Zgodnie z naszymi przewidywaniami, ostanie dni przyniosły poważny spadek cen tuczników. W krajowych skupach ceny spadły średnio o 20 – 25 groszy.

 • Ceny tuczników nieznacznie w dół

  Po zeszłotygodniowych spadkach cen w Niemczech, na krajowym podwórku spodziewaliśmy się znaczącej redukcji poziomu cen tuczników. Obniżki rzeczywiście nastąpiły, nie są one jednak jak na razie zbyt dotkliwe.

 • Eksport wieprzowiny rośnie pomimo ASF

  Jak czytamy w komunikacie przesłanym przez Bank Zachodni WBK, pomimo problemów z afrykańskim pomorem świń, w pierwszym kwartale roku Polska wyeksportowała o 20 proc. wieprzowiny więcej niż przed rokiem.

 • Ceny świń na stabilnym poziomie

  Ostatni tydzień nie przyniósł większych zmian cen tuczników w krajowych skupach. W większości z nich ceny nie zmieniają się już od kilku tygodni, w nielicznych odnotowaliśmy niewielki wzrost cen.

 • Ceny tuczników bez zmian

  Minimalna podwyżka cen, jaką w zeszłym tygodniu odnotowano na rynku niemieckim nie wpłynęła na poziom cen w kraju. W większości zakładów utrzymują się one na stałym poziomie.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Przed chwilą, miwigos napisał: W zeszłym roku13 do 23 lipiec poprzednie lata do 27 lipiec wszystko skoszone Zapomniałem...

miwigos

lekki grad i 7,5 mm