PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
oświadczenie

oświadczenie

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Przedsiębiorcy składają oświadczenia dla KRUS

  Z końcem maja upływa termin złożenia oświadczeń i zaświadczeń przez osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, ubezpieczone w KRUS, o wysokości podatku dochodowego za 2013 r.

  0
 • Głowaccy przegrali z Trawny proces o zapłatę

  Sąd Okręgowy w Olsztynie zdecydował dziś, że rodzina Głowackich nie dostanie od Agnes Trawny żadnych pieniędzy tytułem zwrotu kosztów za poniesione prace remontowe w domu w Nartach, który Mazurka odzyskała w 2005 roku.

  0
 • ZZR Ojczyzna: ODR-y toną w długach

  Związek Zawodowy Rolników Ojczyzna wyraził zaniepokojenie pogarszającą się sytuacją Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli i działających w jego ramach Ośrodków Szkolno-Wystawienniczych w Rejowcu, Grabanowie i Sitnie.

  3
 • Posłowie przeciw pomijaniu wsi i rolnictwa

  Rozwój kraju i jego przestrzeń to tematy powiązane. Z dyskutowanej w Sejmie „Koncepcji przestrzennego zagospodarowania kraju 2030” wynika, że rząd stawia na rozwój przede wszystkim dużych miast.

  0
 • Rekordowo dużo cudzoziemców ze Wschodu

  Lawinowo rośnie zainteresowanie polskich przedsiębiorców, rolników i rodzin zatrudnianiem Ukraińców, Białorusinów, Rosjan, Mołdawian i Gruzinów - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  0
 • Rolnik odpowie za fikcyjne zatrudnianie cudzoziemców

  Blisko 700 cudzoziemców w ciągu ostatnich 2 lat wjechało do Polski po otrzymaniu wiz z prawem do pracy na podstawie fikcyjnych oświadczeń rodzeństwa z okolic Wyszogrodu (Mazowieckie), prowadzącego małe gospodarstwo rolne. Jego właścicielowi...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

U mnie też dużo śniegu do 15 cm

Marecki

Sam jesteś grzyb!

Clintonpromo

Tinedol – эффективное средство от грибка стопы, неприятного запаха и зуда. Перейти на сайт: http://tinedol.1stbest.info/