PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
oświadczenie

oświadczenie

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Przedsiębiorcy składają oświadczenia dla KRUS

  Z końcem maja upływa termin złożenia oświadczeń i zaświadczeń przez osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, ubezpieczone w KRUS, o wysokości podatku dochodowego za 2013 r.

  0
 • Głowaccy przegrali z Trawny proces o zapłatę

  Sąd Okręgowy w Olsztynie zdecydował dziś, że rodzina Głowackich nie dostanie od Agnes Trawny żadnych pieniędzy tytułem zwrotu kosztów za poniesione prace remontowe w domu w Nartach, który Mazurka odzyskała w 2005 roku.

  0
 • ZZR Ojczyzna: ODR-y toną w długach

  Związek Zawodowy Rolników Ojczyzna wyraził zaniepokojenie pogarszającą się sytuacją Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli i działających w jego ramach Ośrodków Szkolno-Wystawienniczych w Rejowcu, Grabanowie i Sitnie.

  3
 • Posłowie przeciw pomijaniu wsi i rolnictwa

  Rozwój kraju i jego przestrzeń to tematy powiązane. Z dyskutowanej w Sejmie „Koncepcji przestrzennego zagospodarowania kraju 2030” wynika, że rząd stawia na rozwój przede wszystkim dużych miast.

  0
 • Rekordowo dużo cudzoziemców ze Wschodu

  Lawinowo rośnie zainteresowanie polskich przedsiębiorców, rolników i rodzin zatrudnianiem Ukraińców, Białorusinów, Rosjan, Mołdawian i Gruzinów - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Źle to napisałem one żółkną takimi pasami