PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
pasza objętościowe

pasza objętościowe

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Dynie - łatwe w uprawie, a cenne w diecie zwierząt

  Jeszcze w latach 80. minionego wieku dynie stanowiły powszedni widok na polskich polach. Grzegorz Barczyński, rolnik z gminy Widawa (woj. łódzkie) uważa, że zapomniano o nich niesłusznie i ze szkodą dla rolników. Gospodarz od ponad 30 lat...

 • Innowacje w przygotowaniu i zadawaniu pasz dla bydła

  „Poprawa bazy paszowej dla bydła z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań w przygotowaniu i zadawaniu pasz” to temat konferencji, na którą 14 listopada br. zaprasza Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego - Oddział Siedlce.

 • Jak susza wpłynęła na jakość pasz?

  Panująca w okresie intensywnego wzrostu roślin susza nie pozostała bez wpływu na jakość wyprodukowanych w gospodarstwie pasz. Te pochodzące z zakupu są zazwyczaj jeszcze gorszej jakości.

 • Zadbaj o szczelność silosów

  Prawidłowo zbudowany, odpowiednio duży, szczelny, należycie konserwowany, utrzymany w czystości – to cechy dobrego silosu na pasze objętościowe.

 • Kolor ma znaczenie?

  Na produkcję wysokiej jakości pasz objętościowych z trwałych użytków zielonych ma wpływ wiele czynników: jak skład runi, nawożenie czy termin zbioru i sposób przechowywania.

 • Zakiszać czy suszyć na siano?

  Z takim pytaniem boryka się wielu hodowców i producentów bydła w Polsce, jednak coraz częściej jest wybierany pierwszy wariant.

  2
 • Hoduj owce!

  Owce po swoich dzikich przodkach zachowały ruchliwość i zwinność. Łatwo pokonują duże odległości, umieją się wspinać po stromych zboczach.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Potwierdzam, dzisiaj minus 18, pszenicę widać spod śniegu ale czy jest 3 cm? chyba mniej góra 1cm, rzepak trochę zatrzymał liśćmi tam jest...

tomtom

Centymetr śniegu-temp wczoraj o 23 to -13.