PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
piekarnia

piekarnia

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • „Chleb urody” sposobem na sukces

  Chleby urody i młodości dały Zbigniewowi Paczuskiemu z miejscowości Broszków w powiecie siedleckim nagrodę III stopnia w kategorii indywidualnej tegorocznego konkursu „Sposób na sukces”.

  4
 • CBA u paprykarzy to zastraszanie

  Podczas środowej konferencji prasowej prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił o zagrożeniach dla polskiej demokracji i polskiej praworządności.

  0
 • Źytni tydzień

  Nie tylko żytnia wódeczka jest fajna. Żytni chleb - też niczego sobie - przekonuje Fundacja Dobre Życie i przedstawia ciekawą propozycję, nie tylko dla najmłodszych.

  0
 • Przepowiednie piekarzy

  Klęska urodzaju zbóż. Mąka będzie znacznie tańsza - prorokują piekarze. Chleb stanieje. Jego cena może spaść nawet o 25 procent. O ile nie wzrosną obciążenia podatkowe, oraz cena nośników energii (prąd, gaz, paliwa) pieczywo w...

  0
 • Nasz chleb

  Już po raz XI Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza organizuje konkurs

  0
 • Niemieckie pieczywo

  Komisja Europejska zapewniła we wtorek, że nie szykuje zamachu na niemieckie pieczywo, w tym słynne precle, z powodu znacznej zawartości niezdrowej soli.

  0
 • Konkurs o Laur Marszałka

  Najsmaczniejsze i najzdrowsze wyroby piekarnicze, cukiernicze, wędliny, sery, owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, a także miody oraz napoje, mogą stanąć do konkursu o Laur Marszałka za Najlepszy Produkt Żywnościowy na Mazowszu.

  0
 • Polacy nie jedzą chleba

  Na alarm biją piekarze: Polacy kupują coraz mniej tradycyjnego chleba i bułek. Aby to zmienić, chcą na opakowaniach umieszczać informacje o zaletach jedzenia świeżego pieczywa

  0
 • Mąka już podrożała, przyszedł czas na chleb

  Złe wieści z piekarni! Dzisiaj Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie w Stoisławiu podniesie o 10 proc. cenę mąki. Lokalni piekarze już zdecydowali; półki kilogramowy bochenek chleba sprzedadzą we wrześniu za nie mniej niż 2 złote

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Panowie, informuję że w związku z nie chęcią do robienia rezygnuję z krów. Jestem po  dokonaniu nasadzeń, na jesieni...

jarki

Będą tacy co mieszanki i jęczmień w piecu przerobią bo kto to kupi