PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
pług

pług

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Jak ustawić pług do orki?

  Na prawidłowe wykonanie orki pługiem obrotowym ma wpływ szereg elementów. Dotyczą one zarówno pługa, jak i ciągnika. Podpowiadamy jak wykonać najważniejsze regulacje.

 • Pług Orkan Vario - kolejna nowość z Mandamu

  Zgodnie z zapowiedziami gliwicki Mandam zaprezentował na targach Agrotech 2016 kolejne nowości w swojej ofercie produktowej. Tym razem był to pług obracalny Orkan Vario z hydrauliczną regulacją szerokości orki.

 • Największy pług świata orze w Polsce

  Tym pługiem pobito w 2005 r. rekord świata w orce. 20-skibowy pług Gregoire-Besson pracuje na Podlasiu w gospodarstwie Agrofarm Macieja Pietraszuka, zagregowany z ciągnikiem Case IH Quadtrac STX 530.

 • Pługi czteroskibowe - analiza rynku

  Pług wyposażony w cztery korpusy to najpopularniejsza wielkość narzędzi płużnych. Można je kupić w cenie już od około 20 do ponad 100 tys. zł. Skąd taka różnica? Analizujemy ofertę rynkową.

 • Części zamienne maszyn do uprawy gleby

  Wyjątkowo sucha aura utrudnia prace w polu i powoduje szybsze zużycie elementów roboczych w gruberach, bronach talerzowych czy pługach. Sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny podstawowych części roboczych maszyn do uprawy gleby.

 • Kverneland wymieni najstarszy pług na nowy

  Podczas Agro Show 2015 firma Kverneland ogłosiła konkurs „Zamieńmy się pługami: stary na nowy”. W konkursie poszukiwany jest najstarszy pług tej marki pracujący w Polsce, a główną nagrodą jest nowy pług Kverneland AB 100.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@Marecki to może jeszcze parawaning uprawiać będziesz-daleko masz do plaży? Tu rowy poryłem przy próbie jazdy opryskiwaczem,a wyglądało na SUCHO

Marecki

Już się boję Twojego Misiewicza. Szkoda, że Twój nick nie zapisał się na stałe... To by jaja były.

Antoni Maicerewicz

Też bym tak wolał, bo wtedy tego "cwaniaka" widzi każdy. A teraz widzę tylko swój status i swoje cwaniactwo. Zostałeś namierzony. Twe...