PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Podlasie

Podlasie

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • ASF dotarł do powiatu grajewskiego

  Właśnie dotarły do nas informacje o potwierdzeniu pierwszego ogniska ASF na terenie powiatu grajewskiego. Jak do tej pory jest to najbardziej wysunięte na zachód ognisko choroby.

 • Kolejne dwa ogniska ASF

  W miniony weekend Główny Inspektorat Weterynaryjny poinformował o kolejnych dwóch ogniskach ASF stwierdzonych w województwie podlaskim i mazowieckim.

 • Podlaskie: Kolejne ognisko ASF

  Nie kończy się niestety seria ognisk ASF na wschodzie kraju. Główny Inspektorat Weterynaryjny poinformował właśnie o potwierdzeniu obecności choroby w kolejnym gospodarstwie.

 • Lubelskie: ósme ognisko ASF w tym roku

  Główny Inspektorat Weterynarii poinformował właśnie o potwierdzeniu kolejnego ogniska afrykańskiego pomoru świń. Jest to ósme ognisko stwierdzone w ciągu ostatniego tygodnia.

 • Jak ASF trafił do gospodarstw?

  O ostatnich ogniskach afrykańskiego pomoru świń, i o tym jak uniknąć kolejnych rozmawiamy z profesorem Zygmuntem Pejsakiem z Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach.

 • Kolejne dwa ogniska ASF w powiecie bialskim

  Niestety nie ma końca fatalnych wieści ze wschodu kraju. Główny Inspektorat Weterynaryjny potwierdził kolejne 2 ogniska ASF w gospodarstwach położonych na terenie powiatu bialskiego.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Jeczmien ruszony, najgorsza skoszony 1/3 kawalka. Plon rzędu 8-8,5t przy wilgotności 13-14,7%. Dokładnie będę wiedział jak słyszę cały...

miwigos

Jeden kawałek wymłócony plon nie powala,taki jak rok temu ,mam nadzieje że pozostałe troche lepiej bo gęściejsze