PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
podpalacz

podpalacz

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Podpalacz-recydywista trafił do aresztu

  Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o podpalenie stodoły pod Sulechowem (woj. lubuskie). Sprawca niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za… podpalenia.

 • Nastoletni podpalacze

  Policjanci zatrzymali nastolatków odpowiedzialnych za podpalenia budynków gospodarczych, w powiecie świdnickim (lubelskie). Jak się okazało, jeden z nich ma na koncie przynajmniej 9 podpaleń.

 • W Nowy Rok podpalił rolnikowi stodołę

  Policja zatrzymała mężczyznę, odpowiedzialnego za podpalenie stodoły w gminie Trawniki, w powiecie świdnickim (woj. lubelskie). Pożar spowodował straty szacowane na ponad 100 tys. zł.

 • Strażacy podpalali sterty słomy

  Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, odpowiedzialnych za podpalenia stert słomy na terenie gminy Kiszkowo, w powiecie gnieźnieńskim (woj. wielkopolskie). Wszyscy są strażakami - ochotnikami.

 • Policja złapała podpalacza sterty słomy

  Funkcjonariusze z Radzynia Podlaskiego zatrzymali 16-latka, który w minioną niedzielę (10 września br.) podpalił stertę słomy we wsi Stanisławów, w gminie Ulan Majorat (woj. lubelskie). Pożar strawił 250 bel słomy.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Agrofy.pl

Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego czy informacja o dostępności środka ochrony roślin jest dla was istotna przy wyszukiwaniu...

lokizom

A tutaj sypie śnieg od wczoraj. Okolo 10 cm napadalo