PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
podwyżka cen

podwyżka cen

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • 500 proc. zysku z hektara

  Na rynek wchodzą firmy zajmujące się zarabianiem pieniędzy dla klientów na obrocie ziemią – napisał „Dziennik Gazeta Prawna”. Aby w ten sposób zarabiać, trzeba mieć 100 tys. zł.

  0
 • „Szklanka mleka” 15 proc. droższa

  Minister rolnictwa opublikował projekt rozporządzenia, z którego wynika, że w roku szkolnym 2011/2012 ceny maksymalne dla dostawców mleka i przetworów do szkół i przedszkoli wzrosną o 15 proc.

  0
 • Wyższe stopy procentowe uratują gospodarkę?

  Jak wygrać z inflacją? – zastanawiają się ekonomiści po ostatnim komunikacie GUS, który podał, że inflacja wyniosła 4,3 proc. Zdaniem niektórych konieczne jest podniesienie stóp procentowych.

  0
 • Inflacja spadnie?

  Inflacja w Polsce sięgnęła w marcu 4,3 proc. Tak szybkiego wzrostu cen nie mieliśmy od dwóch i pół roku, a wzrost, jaki nastąpił między lutym a marcem, był najwyższy od września 2007 r. Tuż po publikacji tych danych przez GUS...

  0
 • Inflacja jeszcze wzrośnie?

  Jak informuje dzisiejsza „Rzeczpospolita”, po ostatnim komunikacie GUS potwierdzającym, że w marcu poziom inflacji skoczył do 4,3 proc., większość ekonomistów podniosła swoje prognozy dotyczące inflacji.

  0
 • Żywność drożej, koszula taniej

  Kiepskie plony, drożejąca ropa naftowa i spekulacje wywindują ceny żywności aż o 10 proc. do końca roku, zapowiada "Dziennik Gazeta Prawna" i pociesza czytelników informacją, że jesienią stanieje bawełna, więc i odzież.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Bo wciąż niestety jest za zimno i mimo, że żarcia dostała dość, to i tak nie jest w stanie go pobrać. Na Arkadii mam kilka różnych...

jarki

Moje pszenice jeszcze nie widziały herbicydów a też zje.ane  Kilimanjaro w porównaniu do kris'a bez zmian czyli...