PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
pokaz polowy

pokaz polowy

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Pierwszy pokaz polowy IGP w Polsce

  IGP proponuje rolnikom odmiany, które w tym samym czasie wchodzą na rynki zachodnie, ale najpierw sprawdza ich możliwości produkcyjne w naszych warunkach.

 • Doświadczenia polowe Bayera w Gaju Małym

  Bayer inwestuje w hodowle i rozwój odmian mieszańcowych rzepaku. Program ochrony rzepaku, zdolności do regeneracji roślin w trudnym sezon wegetacyjnym 2015/2016 sprawdzane są w Centrach Doradztwa Technicznego (CDT) Bayer CropScience.

 • Pokaz ciągników Valtra w Janowie Podlaskim

  Było deszczowo i dość chłodno, ale „gwiazdy” dopisały i rozgrzały atmosferę. Na łąkach Stadniny Koni w Janowie Podlaskim zaprezentowało się siedem modeli ciągników Valtra. Nowością były proste ciągniki z tzw. małej serii...

 • Ruszyły pokazy polowe Valtra Demo Tour

  W dniu 23.05.2014 w miejscowości Głaznów (gmina Krośniewice, powiat kutnowski, woj. łódzkie), odbyły się przy współudziale firmy Agrohandel Kutno, pokazy polowe ciągników VALTRA oraz maszyn współtowarzyszących.

 • Wioska najnowszych technologii

  Ciągniki od 35 do niemal 400 KM, kombajny tradycyjne i rotorowe, prasy belujące i wielkogabarytowe, ładowarki teleskopowe. W wiosce New Holland w miejscowości Suchodębie k. Gostynina, można zapoznać się i zobaczyć w pracy niemal całą gamę...

 • Akademia John Deere

  Z początkiem czerwca John Deere Polska rozpoczął kolejną edycję Akademii Polowej

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA