PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Pol-Mot

Pol-Mot

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ursus udziela się w rajdach

  Ursus Rally Team – to dwie załogi rajdowe, których partnerem jest m.in. Pol-Mot Warfama. Uroczysta prezentacja zespołów odbyła się tuż przed 10 Rajdem Mazowieckim.

 • Ursus na parkiecie giełdy

  Producent maszyn rolniczych Pol-Mot Warfama chce zmienić nazwę. Z nowym logo może się starać o pieniądze z giełdy na swój flagowy produkt.

 • MTZ pogodził potentatów

  Pod względem sprzedaży ciągników rolniczych rok 2011 był rekordowy. Zarejestrowano niemal 17 tys. nowych maszyn. Oto jak uplasowały się poszczególne marki.

 • Pierwsze Ursusy z Warfamy

  Podczas minionych targów Agro Show w Bednarach spółka Pol-Mot Warfama zaprezentowała pierwsze maszyny z logiem Ursusa. Sygnowane popularnym znakiem towarowym będą nie tylko ciągniki.

 • Nowe Ursusy jeszcze w tym roku

  Jeszcze w tym roku zarząd spółki Pol-Mot Warfama SA planuje uruchomienie produkcji pierwszej testowej serii ciągników sprzedawanych pod marką Ursus. Do końca grudnia z taśmy ma zjechać minimum 50 sztuk tych ciągników.

 • W Lublinie będzie montowany nowy ciągnik Ursus

  Uruchomienie jeszcze w tym roku produkcji ciągników pod marką Ursus w Lublinie zapowiada spółka POL-MOT Warfama. Pierwsza pilotażowa seria traktorów ma liczyć 50 sztuk. Spółka planuje zatrudnić przy tym około 100 osób.

  0
 • Udziały Ursusa sprzedane, znak towarowy zostaje

  Spółka Pol-Mot Warfama sprzedała 100 proc. udziałów Ursus Sp. z o.o. Przedstawiciele Warfamy zapewniają, że nie wpłynie to negatywnie na dalsze realizację przyjętej przez Zarząd strategii rozwoju oraz na odbudowy marki Ursus. Pierwsze...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

A grzyba jeszcze nie miałeś? Bo moje póki co się trzymają zdrowo, ale w najbliższym czasie wszystko może się zmienić. Stonki póki...

sapek

... no i moje ekologiczne już nie będą... dwa dni temu poszedł Mospilan na stonkę... ech a miało być tak pięknie...