PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
praca sezonowa

praca sezonowa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Zatrudnianie cudzoziemców w gospodarstwach rolnych

  W okresie jesiennym z uwagi na wytężoną pracę w gospodarstwach i zbiór plonów wzrasta zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Z kolei deficyt polskich pracowników powoduje, że wielu rolników decyduje się na zatrudnienie przez okres...

 • Wypadek podczas prac sezonowych

  Coraz częściej w gospodarstwach zatrudnia się pracowników sezonowych. Tego typu pomoc bywa niezbędna. Niestety, podczas pracy mogą zdarzyć się wypadki. Poniżej odpowiadamy na pytanie, jak w takiej sytuacji wygląda odpowiedzialność rolnika...

 • Niemcy przygotowują się na afrykański pomór świń

  W opinii niemieckich naukowców zagrożenie zawleczenia wirusa ASF do Niemiec jest wysokie. Tak ocenił obecną sytuację Franz Conarath z Niemieckiego Instytutu Zdrowia Zwierząt - Friedrich Loeffler Institute -  informuje serwis thepigsite.com.

 • Przegłosowany projekt ws. pracy sezonowej

  Los pracowników sezonowych spoza UE był do tej pory ciężki. PE głosował nad lepszymi warunkami życia i pracy dla osób z państw trzecich. Projekt uzyskał akceptację Komitetu ds. Wolności Obywatelskich Parlamentu Europejskiego.

 • Większa ochrona pracowników sezonowych w UE

  Posłowie do Parlamentu Europejskiego oraz Rada UE doszły do kompromisu odnośnie dyrektywy o pracownikach sezonowych z krajów trzecich, gdzie zawarto zapis odnośnie m.in. płacy minimalnej, czy odpowiednich warunków zakwaterowania.

 • Zatrudnianie pracowników sezonowych najprostsze i liberalne

  Obowiązujący w Polsce system zatrudniania pracowników sezonowych zza granicy jest najprostszy i najbardziej liberalny w całej Unii Europejskiej oraz strefie Schengen - powiedział wiceminister pracy i polityki społecznej Jacek Męcina.

  0
 • Mniej pracy wakacyjnej w rolnictwie

  Zmniejszyła się liczba ofert związanych z rolnictwem - wynika z informacji zebranych w urzędach i biurach pośrednictwa pracy w Wielkopolsce.

  0
 • Wielu chętnych do pracy sezonowej

  Wielu mieszkańców województwa świętokrzyskiego, szczególnie młodych, zainteresowanych jest pracą sezonową. Ofert jest niewiele, dotyczą pracy m.in. w rolnictwie. Są też możliwości wyjazdów do pracy zagranicą.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

aprilgarcia7059

카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라...