PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
prąd

prąd

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać

  Śmiertelne porażenia prądem i pożary obiektów inwentarskich w zdecydowanej większości spowodowane są zaniedbaniami w eksploatacji oraz konserwacji urządzeń i instalacji.

 • Traktor z generatorem

  Wielu światowych producentów maszyn pracuje nad rozwojem napędów elektrycznych wiele lat, choć efektywne rozwiązania pojawiły się dopiero kilka lat temu. „Elektryka” w maszynach rolniczych może mieć szerokie perspektywy, o...

 • Ubogie osoby zapłacą mniej za prąd

  Projekt ustawy "Prawo energetyczne" przewiduje mniejsze rachunki za prąd dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej, informuje "Dziennik Gazeta Prawna"

  0
 • Podlaskie: Wiele gospodarstw nie ma prądu

  We wtorek rano na terenie działania PGE Dystrybucja Białystok prądu nie miało jeszcze około 3,5 tys. odbiorców. Do południa we wtorek energetycy chcą usunąć wszystkie awarie jakie powstały po wichurze.

  0
 • Podlaskie: Wichury dają się we znaki

  Ok. 100 tys. odbiorców nie miało w poniedziałek prądu w województwie podlaskim; to skutek awarii wywołanych wichurami, które w nocy przeszły nad regionem - poinformowali energetycy.

  0
 • Powstanie biogazownia za ponad 26,6 mln zł

  Kosztem 26,6 mln zł w Rzeczycach w gminie Rudziniec (Śląskie) powstanie biogazownia, wytwarzająca prąd i ciepło. Będzie to druga, po zakładzie w Kostkowicach, duża inwestycja tego typu w woj. śląskim. Instalacja ma być gotowa we wrześniu...

  0
 • Przybywa zielonej energii

  Na przestrzeni minionego roku, produkcja zielonej energii wzrosła o blisko 18 proc. Jest ona droższa, dlatego Urząd Regulacji Energetyki zgodził się na 6 proc. podwyżkę cen energii elektrycznej.

  0
 • 5 ton mięsa

  Grzegorzowi Matczakowi zakład energetyczny bez uprzedzenia odciął prąd w dzierżawionym od ojca zakładzie produkcyjnym. Straty są ogromne.

  0
 • Na ratunek - Schetyna

  Widmo bankructwa zajrzało w oczy ośrodkom doradztwa rolniczego. Oszczędności w projekcie budżetu na przyszły rok są tak duże, że nie obędzie się bez masowych zwolnień personelu. Nie wiadomo też czy starczy na opłacenie rachunków za...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@Pałuczanin81 oj czasem trzeba dużo wypić żeby Ciebie zrozumieć :D @grzegorzsoł :) 

grzegorzsoł

Jarki Ar  przywiezie obornik  w  szlachetnej  taczce, Pałuczanin Jarki   ma  założony  monitoring i...