PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
prasa

prasa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Prasa wciągnęła młodego mężczyznę

  21-letni rolnik walczy o życie w szpitalu po wypadku, który wydarzył się wczoraj w jednym z gospodarstw w Jaraczewie, w powiecie jarocińskim (woj. wielkopolskie). Mężczyzna został wciągnięty przez maszynę do prasowania wysłodków.

 • Nowe prasy Claas Rollant i Rollant Uniwrap

  Kolejnymi prasami, w których Claas wprowadził zmiany są prasy Rollant oraz Rollant Uniwrap. Podobnie jak w przypadku Quadratów maszyny będą dostępne na przyszłoroczne żniwa.

 • Prasy kostkujące Claas z nowymi funkcjami

  Seria Quadrant, czyli duże prasy kostkujące firmy Claas zostały wzbogacone o nowe funkcje. Zmiany objęły modele 4200, 5200 oraz 5300. Zmodernizowane maszyny wyjadą na pola najprawdopodobniej już na następne żniwa.

 • Prasy dopasowane do potrzeb

  Na bieżący sezon zbioru pasz objętościowych New Holland zaprezentował kilka nowych pras. Wśród nich znalazły się propozycje zarówno dla dużych gospodarstw i firm usługowych, jak i farm gospodarujących już na kilkunastu hektarach.

 • 20 tysięcy pras z Płocka

  Polski odział fabryki koncernu CNH w Płocku wyprodukował właśnie 20-tysięczny egzemplarz prasy zwijającej. Uroczyste przekazanie maszyny nowemu właścicielowi miało miejsce 16 lutego br. podczas Dni Otwartych Fabryki CNH w Płocku.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

R-w

To i tak lepiej przed siewem niż po siewie, nawet jak masz tylko kilka dni.

miwigos

Przed chwilą, R-w napisał: @miwigos Idzie się wyrobić miesiąc przed siewem po włókowaniu, może nie w tym roku, ale się...