PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
producent rolny

producent rolny

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Przewidywany spadek zbiorów rzepaku

  - Głęboki spadek zbiorów rzepaku przewidywany jest u kluczowego producenta, tj. w UE - do 21,6 mln t (o 2,6 mln ton) – czytamy w najnowszym Raporcie rolnym Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

 • Czy powstaną „brokułowe” stowarzyszenia?

  Współpraca to najlepsza droga do popularyzacji brokuła. Wniosek jest ogólnym podsumowaniem dyskusji naukowców, przedstawicieli sieci handlowych i producentów rolnych podczas Międzynarodowej Konferencji na temat Konsumpcji Brokułów, która...

 • Bilans eksportu polskich warzyw i owoców

  W roku 2013 Polska na sprzedaży produktów spożywczo-rolnych zarobiła blisko 20 miliardów euro. Okazuje się, że staje się jednym z największych eksporterów owoców i warzyw w Europie.

 • Nie słodkie nadwyżki cukru

  Nie widać końca sprawy odzyskania przez plantatorów buraka cukrowego pieniędzy za nadwyżkę cukru w kampanii 2010/2011. Szacuje się, że należności wynoszą ok. 30 milionów euro.

 • Zwiększa się liczba grup producentów rolnych

  Systematycznie wzrasta liczba rolniczych grup producenckich w województwie warmińsko-mazurskim; co czwarta z 56 zarejestrowanych w tym regionie grup powstała w minionym roku - poinformował urząd marszałkowski w Olsztynie.

  1
 • Kormorany zagrożeniem dla gospodarstw i przyrody

  Rybacy z północno-wschodniej Polski uważają, że kormorany stanowią zagrożenie zarówno dla gospodarstw rybackich oraz przyrody - wynika z ankiety przeprowadzonej przez stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Pojezierze Suwalsko-Augustowskie".

  1
 • Producenci zboża zawiesili protesty

  Bułgarscy producenci zboża ogłosili, że zawieszają do końca stycznia protesty, które trwały od początku minionego tygodnia. Traktory zostaną wycofane z Sofii jeszcze w środę wieczorem, nie będzie blokad dróg i przejść granicznych.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

3 godziny temu, barkas napisał: Działania lubelskiej weterynarii... apel_ASF.pdf Qrwa bioasekuracja...

lokizom

takie cos tylko u nas