PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
produkcja biopaliwo

produkcja biopaliwo

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Biopaliwa w wolnym handlu

  Liberalizacji zasad handlu biopaliwami i dopuszczenia przez Unię Europejską oleju palmowego do europejskiego rynku domaga się Instytut Globalizacji. Zdaniem Krajowej Izby Biopaliw, otwarcie rynku doprowadziłoby do załamania krajowej i...

  1
 • E90 w imporcie

  Ministerstwo Gospodarki odniosło się do lipcowego wystąpienia Krajowej Izby Biopaliw dotyczącego m.in. przewidzianych prawem możliwości stosowania etanolu skażonego benzyną jako biokomponentu, w rozumieniu ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r...

  0
 • 13. Międzynarodowy Kongres Rzepakowy

  W ubiegłym tygodniu w Pradze odbył się 13. Międzynarodowy Kongres Rzepakowy. Hasłem przewodnim dla obrad Kongresu była „Wydajność w produkcji i przerobie rzepaku - informuje PSPO.

  0
 • Wzrasta produkcja bioetanolu w USA

  Przez blisko dwa miesiące produkcja bioetanolu w USA odnotowywała spadek. Przedostatni tydzień przyniósł jednak powrót do wzrostów - o 4,4 proc. w stosunku do poprzedniego tygodnia, do 900 tys. baryłek dziennie.

  0
 • Czyj bioetanol lepszy?

  Do końca marca unijni producenci bioetanolu mają zdecydować o wystosowaniu skargi do Komisji Europejskiej w sprawie wsparcia stosowanego w amerykańskiej produkcji. Najwięksi unijni producenci zbierają obecnie dane dotyczące amerykańskiego...

 • Niewypłacalna fabryka

  Jak informuje FAMMU/FAPA, w połowie grudnia niemiecki producent biodiesla EOP Biodiesel AG ogłosił niewypłacalność z powodu - jak określono - braku możliwości porozumienia się z bankami.

  0
 • Wyższe zbiory rzepaku w 2011 roku?

  Zbiory rzepaku w nadchodzącym sezonie 2011/2012 mogą być większe od tych w sezonie 2010/2011. Przemawia za tym wyższa powierzchnia zasiewów w krajach należących do największych światowych producentów rzepaku - podają analitycy BGŻ.

  0
 • Kukurydza na bioetanol

  W mijającym roku prawie 3 mln t kukurydzy zostało wykorzystanych w Unii Europejskiej do produkcji bioetanolu. Stanowi to 4 proc. kukurydzy dostępnej we Wspólnocie. Cały czas jednak wzrasta przeznaczenie tej rośliny na bioetanol.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Pany spokojnie on ma kolor ;) To słońce do spółki z telefonem 

Pałuczanin81

Więcej tu nie wchodzę,bo mi żal