PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
produkcja prosiąt

produkcja prosiąt

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Walczmy o każde prosię

  Jedną z przyczyn wysokiego importu prosiąt do naszego kraju, są kiepskie wyniki rozrodu osiągane w krajowych stadach. Niestety w kwestii tej wciąż mamy sporo do zrobienia.

 • 2017 rok w opinii producenta warchlaków

  Jak mówi Jacek Mey, producent warchlaków z województwa kujawsko – pomorskiego, miniony rok był bardzo dobry, jednak ze względu na problem ASF trudno ze spokojem patrzeć w przyszłość.

 • Jak odbudować krajową produkcję prosiąt?

  Odbudowa produkcji prosiąt w naszym kraju będzie przewodnim tematem panelu dla producentów trzody chlewnej, będącego jednym z elementów tegorocznej edycji konferencji „Nowoczesne Wyzwania w Rolnictwie”.

 • Sukces tkwi w szczegółach

  Ciężka praca, dbałość o najmniejsze nawet detale i odrobina szczęścia - tak receptę na sukces definiują Jacek i Andrzej Mey, którzy nieopodal Brodnicy prowadzą fermę 330 loch.

 • Przygotuj lochę do porodu

  Osiągnięcie satysfakcjonujących wyników odchowu prosiąt zależy między innymi od postępowania z lochami w ostatnich tygodniach trwania ciąży.

 • Jak właściwie postępować z loszkami?

  O najważniejszych zasadach prawidłowego wprowadzania loszek do stada, mówił podczas tegorocznych targów „Ferma” Paweł Wróbel – lekarz weterynarii specjalizujący się w chorobach świń.

 • Jaki system produkcji trzody wybrać?

  Trudna sytuacja na rynku trzody skłania niektórych rolników do refleksji nad zmianą systemu produkcji. Każdy z nich ma swoją specyfikę i przed podjęciem decyzji należy dokładnie przeanalizować wszystkie „za” i „przeciw”.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Na Cyckach mam -15. 

jarki

Następny :( A tu już  -12