PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
produkt ekologiczny

produkt ekologiczny

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ruszył dolnośląski kiermasz ekologiczny

  XXVI Kiermasz Ekologiczny rozpoczął się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Jak powiedziała Urszula Bogusiewicz z Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, jest to doroczna największa impreza ekologiczna na Dolnym Śląsku.

 • Nowe ekologiczne logo

  Od 1 lipca 2012 r. nowe logo musi znajdować się na paczkowanych produktach ekologicznych, wyprodukowanych przez producentów państw członkowskich UE - poinformowało Ministerstwo Rolnictwa.

  0
 • W USA popularna żywność ekologiczna

  W ubiegłym roku zwiększyła się sprzedaż ekologicznych napojów oraz żywności w Stanach Zjednoczonych. Wzrosła ona o 7,7 proc. do 28,6 mln USD (wg Stowarzyszenia Handlu Produktami Ekologicznymi – OTA).

  0
 • Liczba przetwórni ekologicznych nadal niska

  Nieznacznie w ubiegłym roku wzrosła liczba przetwórni ekologicznych. Rolnicy uważają, że ich mała ilość ogranicza sprzedaż produktów, bo nie ma ich po prostu gdzie przetworzyć.

  0
 • Polskie produkty na liście

  Kolejne polskie produkty otrzymały unijny znak jakości. Komisja Europejska wpisała na listę "Chronionych Oznaczeń Geograficznych" 2 polskie produkty: "Kiełbasa lisiecka" i śliwki "Suska sechlońska".

  0
 • Przed zbiorami

  Na giełdach zbożowych w Europie trwa wyczekiwanie na rozpoczęcie zbiorów. A tymczasem ceny umocniły się pod wpływem informacji zza Atlantyku, a także pod wpływem warunków pogodowych.

  0
 • Euro liść

  Z początkiem lipca w Unii Europejskiej obowiązuje nowe logo ekologiczne. Euro liść powinien znaleźć się na wszystkich opakowaniach eko produktów, które zostały wyprodukowane w państwa UE i spełniają normy rolnictwa ekologicznego.

  0
 • Wino ekologiczne nadal bez definicji

  W najbliższym czasie w Unii Europejskiej nadal będzie trudno zdefiniować co kryje się pod pojęciem wina ekologicznego, ponieważ Komisja Europejska wycofała projekt propozycji wprowadzenia zasad dla produkcji wina ekologicznego.

  0
 • Nowe logo produktów ekologicznych

  Komisja Europejska oficjalnie ogłosiła zwycięzcę konkursu na logo dla produktów ekologicznych UE. Od 1 lipca 2010 r. umieszczenie ekologicznego logo UE będzie obowiązywało na wszystkich paczkowanych produktach ekologicznych, które zostały...

  0
 • V Giełda Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych

  ata: 20-22.11.2009
  Miejsca: Centrum targowo-wystawiennicze MTS w Szczecinie przy ul. Struga 6-8
  Organizator: Międzynarodowe Targi Szczecińskie


  Po raz piąty do Szczecina przyjadą producenci i handlowcy...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Arimr nie ma nic do tego. Gdyby miał ziemię z KOWR można pomieszać, ale tu??? Co arimr obxgodzi omacnica

przem

czy jest możliwość zgłoszenia "sąsiada" np. do ARiMR za zostawienie ścierni QQ do tej pory?  Badyle po 40 cm, istna uczta dla...