PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
produkt lokalny

produkt lokalny

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Nowe produkty tradycyjne Pomorza

  Zupa parzybroda, pasztet z pomuchla (dorsza), rolmopsy ze śledzia bałtyckiego w zalewie słodko-kwaśnej, śledź bałtycki po rybacku, zacierka z mątewki i smalec z gęsi pomorskiej - to kolejne produkty tradycyjne Pomorza wpisane na listę...

  0
 • Ser koryciński nadal tylko na Podlasiu

  Producenci sera korycińskiego nadal powinni sprzedawać swoje wyroby tylko w woj. podlaskim i ościennych powiatach - podało we wtorek ministerstwo rolnictwa. Producenci liczą na zmianę przepisów, by mogli sprzedawać poza wyznaczonym regionem.

  1
 • Miliony na rozwój regionalnych targowisk

  Ponad 12 mln zł ze środków unijnych zostanie przeznaczonych na budowę, rozbudowę, remonty i wyposażenie targowisk w województwie kujawsko-pomorskim. Pomoc finansową chce dostać 25 gmin.

  0
 • Dobry produkt może przynieść dochód z lokalnego rynku

  Lubuska Izba Rolnicza (LIR) przeprowadziła jesienią cykl szkoleń nt. alternatywnych możliwości uzyskiwania dochodu przez mieszkańców wsi, nie zawsze nastawionych na produkcję na dużą skalę. Wzięło w nich udział 250 osób.

  0
 • Targowiska ekologiczne za 11 mln zł

  Za ponad 11 mln zł powstaną w województwie śląskim targowiska ekologiczne, na których będzie można kupić lokalne produkty i płody rolne. Do tej pory zainteresowanie budową lub modernizacją targowiska wyraziło ponad 50 gmin m.in. z...

  0
 • Certyfikaty "Marki lokalnej" przyznane

  Nalewki z dyni i nasturcji, biżuteria ekologiczna z wełny i sznurka oraz naleśniki ze szpinakiem znalazły się wśród produktów, które uzyskały certyfikat "Marki Lokalnej" przyznawanej przez grupę partnerską Gniazdo Warmińskie.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Dzisiaj poszedł koktajl  , wymieszać się wymieszało , ale czy nie zaszkodzi to się okaże za parę dni .

barts

@jarki "wieże" jak w "dobrą zmianę " :D   Jaka temperatura w chwili zabiegu ? Był dziś przymrozek u...