PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
przedszkola

przedszkola

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Podkarpackie utworzy przedszkola

  8,5 mln zł przeznaczył Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie na tworzenie przedszkoli i wsparcie placówek już istniejących. Pieniądze pochodzą z unijnego programu Kapitał Ludzki. Projekty można składać do 12 czerwca.

  0
 • Przedszkola za unijne środki

  123 nowe przedszkola powstały na terenach wiejskich w ostatnich latach w woj. podlaskim za środki z UE, a 85 otrzymało dofinansowanie z tego źródła. Z edukacji w tych placówkach skorzystało 4 tys. dzieci - poinformowano w Urzędzie...

 • Będzie łatwiej o przedszkole na wsi?

  Minister edukacji narodowej Krystyna Szumilas powiedziała, że aby każde dziecko miało dostęp do edukacji przedszkolnej, potrzebne jest wprowadzenie mechanizmu, który wpływałby na zwiększenie liczby miejsc tej edukacji.

  1
 • Zmiany w edukcji na wsi

  Podczas dzisiejszego posiedzenia Rada Ministrów przyjęła projekt zmian do Programu Rozwoju Edukacji na Obszarach Wiejskich na lata 2008-2013, przedłożony przez ministra edukacji narodowej.

  2
 • 40 mln zł na przedszkola w wiejskich gminach

  40 ml zł na organizację przedszkoli w gminach wiejskich przeznaczył samorząd województwa lubelskiego. W pierwszej kolejności dofinansowanie mają uzyskać projekty prowadzenia przedszkoli w gminach, gdzie takich placówek nie ma lub jest ich...

  0
 • Więcej pieniędzy unijnych na przedszkola

  W unijnym programie Kapitał Ludzki przybyło 62,5 mln euro na tworzenie i wspieranie przedszkoli i 150 mln euro na programy indywidualizacji nauczania w pierwszych klasach podstawówki - poinformował resort rozwoju regionalnego.

  0
 • PSL za równymi dopłatami

  Równe dopłaty dla rolników w całej UE oraz bezpłatne przedszkola włączone w system edukacji - m.in. o tym mówił lider podkarpackich struktur PSL, wiceminister Jan Bury na sobotniej konwencji wojewódzkiej tej partii w Rzeszowie.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Chyba nikt takiego nie ma na tym forum,sam nie wiem jak wygląda

miwigos

Chyba inny kąt robienia zdjęcia,Jarki ile szt. na metrze masz ?