PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
przemysł mięsny

przemysł mięsny

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Zagrożony eksport polskich świń na Węgry

  Węgierski sektor przetwórstwa mięsnego ma spore problemy. Okazuje się, że nie jest to obojętne dla polskich eksporterów i utrzymania dotychczasowego poziomu eksportu żywych świń z Polski na Węgry.

 • Coraz większe problemy branży mięsnej

  W ciągu pierwszych pięciu miesięcy bieżącego roku najwięcej upadłości wśród producentów żywności zaliczyły firmy zajmujące się przetwórstwem mięsa - wskazuje firma ubezpieczająca należności Euler Hermes. Ich zdaniem, to skutek...

  3
 • Kiełbasa z łubinu?

  Znaleziono nowe zastosowanie dla ziarna łubinu. Nie jest to już tylko produkt paszowy, ale także surowiec do produkcji żywności dla ludzi. Czy zyska na popularności?

  0
 • Gęś wraca do łask

  Prowadzona przez przemysł mięsny akcja promocji gęsiny odnosi skutek. Krąg jej odbiorców szybko rośnie, a wraz z tym wzrasta także liczba rolników zainteresowanych ich chowem. Polacy na nowo odkrywają walory tego smakowitego mięsa.

  0
 • Nowy udziałowiec PKM

  Podlaskie Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej przystąpi do spółki Polski Klaster Mięsny (PKM). Będzie o już dziewiąty jej udziałowiec. Uczestnictwo producentów żywca wieprzowego, daje przemysłowi gwarancję pozyskania surowca...

  0
 • Więcej mięsa w Rosji

  W pierwszym półroczu 2010 roku trafiło do rosyjskich ubojni więcej o około 8,3 proc. bydła rzeźnego oraz drobiu.

  0
 • Zastój w drobiarstwie krajów UE

  Analitycy przewidują, że wzrost produkcji mięsa drobiowego w 27 krajach Unii Europejskiej w 2010 r. wyniesie mniej niż 1 proc. i to pomimo spadku cen zbóż który powoduje zmniejszenie kosztów żywienia i wzrost opłacalności produkcji.

  0
 • Drosed inwestuje

  W 2010 r. Drosed czeka kilka ważnych projektów inwestycyjnych. Aktualnie pracuje on nad zakończeniem pełnego rozruchu nowego wydziału przetwórstwa w Tomaszowie Mazowieckim. Jeszcze w tym miesiącu zainstalowany tam zostanie nowy system...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

http://www.zchsiarkopol.pl/produkty/nawozy-rolnicze Wygląda na to że są dwa 23-30+B,Zn i ten co był 21-30

lokizom

Czy mi sie wydaje czy ten siarczan magnezu z Siarkopolu zmienił sie z 21-30 na 23-33 i dodatkowo B +Zn ? Czy to dwa rozne nawozy?