PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
przetwórstwo żywności

przetwórstwo żywności

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Stawy Milickie budują przetwórnię ryb

  Ponad 25 ton ryb rocznie będzie mogła przetwarzać przetwórnia ryb, którą planuje wybudować spółka Stawy Milickie. Inwestycja ma być gotowa do końca pierwszego kwartału 2013 r. Produkty przetwórni mają trafiać do sklepów, hoteli i...

  1
 • Zgoda na koncentrację kilku zakładów przetwórstwa mięsa

  Prezes UOKiK wyraziła zgodę na utworzenie przez spółki: Grupa Handlowa Staropolskie Wędliny, Polfood Group, Tarczyński, Zakłady Mięsne Madej & Wróbel i Zakłady Mięsne Olewnik-Bis wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Sufler.

  0
 • Producenci rolni potrzebują wsparcia przetwórców

  - To czego nam dzisiaj brakuje, to wzajemnej odpowiedzialności: handlu - za przetwórców, przetwórców - za dostawców surowców – mówił Marek Sawicki podczas IV Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

  0
 • Promocja żywności

  Wpłynęło pięć nowych wniosków o unijne fundusze na prowadzenie kampanii promujących żywność. Polska miała już 13 zatwierdzonych kampanii na kwotę 32 mln euro.

  0
 • Bezpieczne mięso i mleko od klonowanego bydła

  Komitet Doradczy ds. Nowej Żywności i Przetwórstwa (ACNFP; UK) zadeklarował, że mleko i mięso pochodzące od klonowanego bydła, a także od potomstwa sklonowanych osobników, jest bezpieczne dla konsumentów.

  1
 • Relacja z III Forum Rynku Spożywczego

  Prawie 600 przedstawicieli kadry zarządzającej najważniejszych firm sektora żywnościowego i jego otoczenia, a także naukowcy, politycy oraz przedstawiciele dystrybucji i handlu wzięło udział w tegorocznym III Forum Rynku Spożywczego.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

od 1 marca 305mm. Od 26 kwietnia do 4 czerwca 12mm

Pałuczanin81

@witch5-w podstawówce to na geografii uczyli,że Pakość ma najniższą sumę opadów. Żnin ma i tak większe opady-choć to tylko...