PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
przyczepa

przyczepa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • W przyczepach nie najgorzej

  Jedna jaskółka wprawdzie wiosny nie czyni, ale patrząc na rynek sprzedaży przyczep rolniczych można mieć nadzieję, że ożywienie na rynku maszyn będzie powoli postępować.

 • Nowe przyczepy z Cynkometu

  Producent z Czarnej Białostockiej wprowadza na rynek dwie nowe przyczepy: skorupową o ładowności 14 ton i burtową „dwunastkę”. Maszyny zostały oparte na markowych podzespołach, a ceny są na umiarkowanym poziomie.

 • Waga do przyczep hitem w Anglii

  Brytyjska firma Griffith Elder podczas styczniowych targów LAMMA zaprezentuje produkt, po który już teraz ustawiają się kolejki rolników.

 • MTZ Belarus – "maluchy" z Białorusi na Agro Show

  W tym roku firma MTZ Belarus zaprezentowała się na Agro Show "bez fajerwerków", jednak plany co do wdrażania produktów są ambitne. W Bednarach po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano nowe propozycje dla sadów, ogrodów i służb komunalnych.

 • Przyczepa Beco Super - pancerna maszyna

  Wywrotki skorupowe, w których produkcji specjalizuje się holenderska firma Beco, to maszyny, których nie oszczędza się w pracy. Konstrukcja musi być zatem ekstremalnie wytrzymała.

 • Hamulce hydrauliczne w przyczepie - niedroga modyfikacja

  Używane ciągniki sprowadzane zza granicy często są wyposażone w zewnętrzny hydrauliczny układ hamulcowy. Montaż pneumatycznej instalacji hamulcowej do takiej maszyny to kosztowna i często problematyczna sprawa. Zamiast tego można niewielkim...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Panowie, informuję że w związku z nie chęcią do robienia rezygnuję z krów. Jestem po  dokonaniu nasadzeń, na jesieni...

jarki

Będą tacy co mieszanki i jęczmień w piecu przerobią bo kto to kupi