PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
PZU

PZU

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • PZU zachęca do zawierania ubezpieczeń

  Wiosenna oferta sprzedaży ubezpieczeń upraw 2015 r. w PZU jest atrakcyjniejsza w porównaniu do lat ubiegłych – zapewnia ubezpieczyciel. Ubezpieczenie hektara pszenicy od gradu może kosztować zaledwie kilka złotych.

 • Jak wyglądają ubezpieczenia rolników w Polsce?

  - Do najczęściej zawieranych ubezpieczeń rolnych należą ubezpieczenia obowiązkowe budynków i OC rolników oraz dobrowolne ubezpieczenie mienia ruchomego gospodarstw rolnych - informuje Agnieszka Rosa z biura prasowego PZU.

 • Premier u poszkodowanych przez wichury

  Premier Donald Tusk odwiedził w sobotę miejscowości w pow. przysuskim (woj. mazowieckie) dotknięte przez lipcową wichurę. Szef rządu chciał sprawdzić, jak poszkodowani poradzili sobie z usuwaniem skutków nawałnicy.

  0
 • PZU traci zaufanie rolników

  W ostatnim czasie coraz więcej rolników traci zaufanie do PZU. Wynika to przede wszystkim z faktu, że pracownicy tej firmy ubezpieczeniowej utrudniają jak mogą uzyskanie odszkodowania chłopom za zniszczone w wyniku zdarzeń losowych uprawy.

  0
 • 270 zł za spokój w razie powodzi

  PZU radzi. Tym razem przedstawia krótkie wyliczenie, promując przy okazji swoją ofertę, wybieraną przez większość rolników.

  0
 • 10 mln zł z grupy PZU dla poszkodowanych pod

  10 mln zł darowizny przekażą poszkodowanym przez trąbę powietrzną pod Częstochową firmy ubezpieczeniowe PZU i PZU Życie; decyzję o przekazaniu darowizny podjęły zarządy obu spółek.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

damian9871

o Ca https://nawozy.eu/wi...wapnowaniu.html http://phavi.wapno-i...eb-w-polsce.pdf dużo o fosforze piszecie ale czy ktoś z was ma z nim problem?...

arszczecin

Miwigos ja nikogo nie dzielę stwierdzam tylko fakty . Nie bierz do siebie, ja się tylko z jarkiego drocze. Inaczej by zabrzmiało gdybym napisał że...

Pałuczanin81

@Marecki-dodałem tylko filmik,który DZIŚ chętnie moje dzieciaki oglądają!Zielskiem nie-wędziłem kiełbaski świąteczne-tylko czy dotrwają Ale ja...