PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
PZZ Stoisław

PZZ Stoisław

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • KSC kupiła PZZ w Stoisławiu

  Krajowa Spółka Cukrowa S.A. w ostateczności zakupiła akcje Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu.

  0
 • KSC coraz bliżej zakupu PZZ Stoisław

  Pomiędzy Skarbem Państwa a Krajową Spółką Cukrową S.A. parafowany został projekt umowy sprzedaży 70 proc. akcji spółki PZZ w Stoisławiu - poinformowało ministerstwo skarbu.

  3
 • Stoisław nie dla rolników

  Krajowa Spółka Cukrowa i firma niemiecka złożyły wiążące oferty co do kupna akcji prywatyzowanych PZZ-ów w Stoisławiu – poinformowało Radio Koszalin.

  1
 • Stoisław dla spółdzielców?

  Ministerstwo Skarbu Państwa już po raz kolejny próbuje sprywatyzować Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie PZZ w Stoisławiu SA. Czy powinno ono trafić w ręce rolników?

  0
 • KSC chce kupić PZZ w Stoisławiu

  Resort skarbu dopuścił do ograniczonego badania dokumentów Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego "PZZ" w Stoisławiu pięć podmiotów, wśród których są Krajowa Spółka Cukrowa (KSC) oraz PCC SE - podało MSP w komunikacie.

  0
 • PZZ Stoisław potrzebuje restrukturyzacji

  Marcin Kulicki, były prezes Krajowej Spółki Cukrowej uważa, że PZZ Stoisław, na który spółka złożyła ofertę zakupu, jest firmą nowoczesną, ale potrzebującą poważnej restrukturyzacji.

  0
 • PZZ w Stoisławiu dla SPiPZ?

  Spółdzielnia Producentów i Przetwórców Zbóż w Koszalinie złoży ministrowi skarbu nową ofertę kupna Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego PZZ w Stoisławiu (Zachodniopomorskie) - poinformował na konferencji członek zarządu...

 • PZZ Stoisław nie trafi do spółdzielców

  Ministerstwo Skarbu Państwa zdecydowało o zakończeniu bez rozstrzygnięcia negocjacji prowadzonych w sprawie sprzedaży akcji Przedsiębiorstwa Zbożowo-Młynarskiego „PZZ" w Stoisławiu.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Heder 5,4m. Leży całkiem przy ziemi, mam podbieraki, pole dość równe ale nie daje rady wszystkiego podnieść, zbyt dużo popadalo i teraz...

jarki

W opóźnione żniwa (przy rzepaku) każdy dodatkowy zabieg jest problemem również dlatego należy wapnować rok wcześniej