PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Rada Gospodarki Żywnościowej

Rada Gospodarki Żywnościowej

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • RGŻ: Wyższe zbiory owoców

  Plony warzyw polowych powinny być na ubiegłorocznym, dobrym poziomie - podała Rada Gospodarki Żywnościowej na konferencji nt. przemysłu owocowo-warzywnego. Dobra pogoda przełoży się również na plony owoców.

  0
 • Posiedzenie Rady Gospodarki Żywnościowej

  Głównym tematem posiedzenia była sytuacja na rynku wieprzowiny ze szczególnym uwzględnieniem wpływu globalizacji na sytuację krajowych producentów trzody chlewnej oraz nowe uregulowania prawne w odniesieniu do ubocznych produktów poubojowych...

  0
 • Wieprzowina będzie droższa

  Ceny wieprzowiny wkrótce mogą wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent - uważa przewodniczący Rady Gospodarki Żywnościowej prof. Stanisław Zięba.

  0
 • Rada Gospodarki Żywnościowej za GMO

  Rada Gospodarki Żywnościowej, skupiająca organizacje branżowe reprezentujące m.in. hodowców trzody i drobiu, popiera stosowanie roślin genetycznie modyfikowanych (GMO) w paszach.

  0
 • Rada Gospodarki Żywnościowej a GMO

  Kolejny silny sygnał poparcia dla organizmów genetycznie zmodyfikowanych ze strony polskich przedsiębiorców. Rada Gospodarki Żywnościowej zaapelowała do rządu o jak najszybsze dopuszczenie do handlu transgenicznych organizmów.

  0
 • Za paszami i uprawami GMO

  Rada Gospodarki Żywnościowej uważa, że organizmy genetycznie modyfikowane (GMO) powinny być dopuszczone do stosowania w Polsce - zarówno do wykorzystania w paszach, jak i w uprawach.

  0
 • Rada o produkcji wieprzowiny

  Polska wieprzowina nie jest konkurencyjna na rynku europejskim. Nie ma możliwości wyprodukowania tańszego żywca wieprzowego bez koncentracji chowu - uważa przewodniczący Rady Gospodarki Żywnościowej prof. Stanisław Zięba.

  0
 • Rada Gospodarki Żywnościowej

  Tematem konferencji Rady Gospodarki Żywnościowej były skutki potencjalnego zakazu stosowania genetycznie modyfikowanych roślin surowców paszowych.

  0
 • Brak eko - środków

  Czy pali się zielone światło dla produkcji żywności ekologicznej w Polsce? Zdania są podzielone. Z jednej strony liczba gospodarstw po naszym wejściu do unii europejskiej wzrosła prawie trzykrotnie, a z drugiej brakuje jeszcze odpowiednich...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

R-w

Minimum 200 kg na hektar, po pierwszych wiosennych zabiegach uprawowych na polu żebyś z kabiny nie wypadł, nie później niż miesiąc przed...

Pałuczanin81

@R-w-możesz opisać,jak to się stosuje w burakach pierwszy raz będę miał do czynienia z kizerytem