PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
raktopamina

raktopamina

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Rosja rezygnuje z brazylijskiego mięsa

  Rosja ogłosiła decyzję o zawieszeniu importu wieprzowiny i wołowiny z Brazylii. Zakaz będzie obowiązywał od 1 grudnia. To efekt wykrycia w surowcu m.in. zakazanej raktopaminy.

 • Rosjanie chcą gwarancji w sprawie raktopaminy

  Rosjanie zgadzają się wstępnie na przywrócenie importu mięsa indyczego do Rosji. Na razie tylko ten gatunek mięsa wchodzi w grę ponieważ zapewnienia Amerykanów odnośnie wysyłania mięsa, które nie pochodziło od zwierząt żywionych z...

 • Wojna polityczno- handlowa Rosja- USA?

  Rosja wprowadziła wymóg, aby mięso wieprzowe i wołowe sprowadzane z USA i Kanady posiadało certyfikat potwierdzony badaniem, że jest wolne od dodatku paszowego raktopaminy. Może to już od dzisiaj wstrzymać jego import do Rosji.

  0
 • Droższa kontrola mięsa

  Dopuszczenie stosowania raktopaminy w żywieniu trzody chlewnej w Brazylii może zwiększyć koszty jakie Unia Europejska ponosi w związku z kontrolą bezpieczeństwa zdrowotnego mięsa.

 • Raktopamina podzieliła WTO

  Zakaz importu dla produktów pochodzenia zwierzęcego zawierających pozostałości raktopaminy, nie będzie uzasadniony, ani zgodny z zasadami o wolnym handlu wyznaczanymi przez WTO.

 • Standardy dla raktopaminy

  Komisja Codex Alimentarius chce wyznaczenia światowych standardów dla stosowania chlorowodorku raktopaminy w paszach dla trzody chlewnej i bydła. Cel, to nie tylko ochrona zdrowia publicznego ale również ustalenie sprawiedliwych zasad w handlu...BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Wcześniej dałeś 84 ? Ja bym teraz dołożył te 34 i liczył jako pierwszą dawkę     Sam podałem ciut więcej i to...

miwigos

Jutro daje saletre ,tylko nie wiem 100 czy 200 kg