PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
rękodzieło

rękodzieło

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ruszyły 36. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej

  Ok. 400 twórców ludowych i 120 zespołów folklorystycznych bierze udział w 36. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej w Krakowie, które rozpoczęły się w piątek i potrwają 10 dni. Wydarzenie odbywa się na Rynku Głównym.

  1
 • Wytkana praca wiejskich kobiet

  Jak wyglądały tradycyjne zajęcia kobiet na podlaskich wsiach, można zobaczyć na wystawie w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. To nietypowa ekspozycja, bo pracę kobiet pokazano na tkaninach dwuosnowowych.

  0
 • Jarmark smaków i kolorów w Ochli

  W skansenie w Ochli koło Zielonej Góry po raz siódmy odbędzie się w niedzielę (3 kwietnia) tradycyjny jarmark Kaziukowy. Nie zabraknie na nim wyrobów rękodzieła ludowego, warsztatów artystycznych i tradycyjnych potraw.

  0
 • Europejski Festiwal Sztuki i Rękodzieła

  Data: 3–4.10.2009 r.
  Miejsce: Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
  Organizator: www.artchannel.pl

  Festiwal ma charakter artystyczno &ndash...

  0
 • Rękodzieło?

  Są producenci i konsumenci brakuje tylko przepisów, aby wszystko było legalne. Rolnicy wytwarzający żywność metodami ekologicznymi proponują, aby ich pracę zdefiniować jako tzw. rękodzieło.

  0
 • Wystawa pisanek

  Pisanki zdobione słomą, gorącym woskiem, bursztynem i oklejane sitowiem można zobaczyć na zorganizowanej przez wrocławskie Muzeum Etnograficzne wystawie "Pisanka. Subtelna Sztuka Zdobienia".

  0
 • Smaki Warmii i Mazur

  Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza, Centrum Informacji Europe Direct Warmia i Mazury oraz samorząd województwa warmińsko-mazurskiego są organizatorami drugiej edycji konkursu pn.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

radoslaff

Pod kukurydzę i buraki rzucam 500 kg Korn-Kali jesienią, także też 200 jednorazowo nie przekraczam W wysokich dawkach potasu niebezpieczny jest...

jarki

"Ty mnie nie kołuj, bo jak cepem dam po łbie, to zaraz przykucniesz."

arszczecin

"ja człowiek spokojny, mnie można na język nadeptać, nic nie powiem" z cyklu wybacz mnie, chciałem być złośliwy a nie napastliwy. w...