PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
rękodzieło

rękodzieło

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ruszyły 36. Międzynarodowe Targi Sztuki Ludowej

  Ok. 400 twórców ludowych i 120 zespołów folklorystycznych bierze udział w 36. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej w Krakowie, które rozpoczęły się w piątek i potrwają 10 dni. Wydarzenie odbywa się na Rynku Głównym.

  1
 • Wytkana praca wiejskich kobiet

  Jak wyglądały tradycyjne zajęcia kobiet na podlaskich wsiach, można zobaczyć na wystawie w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. To nietypowa ekspozycja, bo pracę kobiet pokazano na tkaninach dwuosnowowych.

  0
 • Jarmark smaków i kolorów w Ochli

  W skansenie w Ochli koło Zielonej Góry po raz siódmy odbędzie się w niedzielę (3 kwietnia) tradycyjny jarmark Kaziukowy. Nie zabraknie na nim wyrobów rękodzieła ludowego, warsztatów artystycznych i tradycyjnych potraw.

  0
 • Europejski Festiwal Sztuki i Rękodzieła

  Data: 3–4.10.2009 r.
  Miejsce: Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
  Organizator: www.artchannel.pl

  Festiwal ma charakter artystyczno &ndash...

  0
 • Rękodzieło?

  Są producenci i konsumenci brakuje tylko przepisów, aby wszystko było legalne. Rolnicy wytwarzający żywność metodami ekologicznymi proponują, aby ich pracę zdefiniować jako tzw. rękodzieło.

  0
 • Wystawa pisanek

  Pisanki zdobione słomą, gorącym woskiem, bursztynem i oklejane sitowiem można zobaczyć na zorganizowanej przez wrocławskie Muzeum Etnograficzne wystawie "Pisanka. Subtelna Sztuka Zdobienia".

  0
 • Smaki Warmii i Mazur

  Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza, Centrum Informacji Europe Direct Warmia i Mazury oraz samorząd województwa warmińsko-mazurskiego są organizatorami drugiej edycji konkursu pn.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Adamski

@miwigos Cerplon też wraca do orki po latach-pod burak i po buraku to nie zamierzam zmieniać Cerplon jest słaby w uprawie bezorkowej. To nie jest...

Adamski

A czy te dziwne nietypowe chwasty, to nie efekt bezorkowj uprawy,tak sądzi mój znajomy i zaczyna orać raz na 3-4 lata Prawidłowa uprawa...

lokizom

U mnie w zbożu nawet w tym roku nie ma miotły, a uprawa bezorkowa