PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
renta strukturalna

renta strukturalna

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Rencista strukturalno-krajowy

  Inne konto wypłaty renty – ale kwota równa. Zapowiadane zmiany w przepisach dla rencistów strukturalnych – wprowadzone po unijnej interwencji – stały się faktem.

 • Rencista strukturalny na emeryturze?

  Nowy obowiązek dotyczący wystąpienia o ustalenie prawa do emerytury po osiągnięciu wieku emerytalnego przez rencistę strukturalnego lub jego małżonka – to główna zmiana proponowana w projekcie rozporządzenia ministra rolnictwa i...

 • Renty strukturalne wyższe

  Czy renty strukturalne będą podwyższone? Jeśli tak, to o ile? – pytają czytelnicy, a my za nimi skierowaliśmy to pytanie do ARiMR.

  1
 • Rent strukturalnych nie będzie

  W nowym budżecie UE nie będzie rent strukturalnych. Polscy rolnicy otrzymali już z tego świadczenia 7,1 mld zł, a do wypłaty pozostało 6,6 mld zł - informuje "Rzeczpospolita".

  0
 • Młody rolnik pod szczególnym nadzorem

  Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rola prawa w procesie gospodarowania ziemią w Polsce” poruszono kwestię sytuacji prawnej młodych rolników w procesie zmiany generacji w rolnictwie.

 • Koniec rent strukturalnych

  Renty strukturalne, jak na razie, to już przeżytek. Rolnicy przekazujący swoje gospodarstwa młodym nie mogą liczyć na renty strukturalne. Powód? Brak środków na wypłatę świadczeń, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

To czekam, dla mnie bardzo ciekawy temat

sapek

... lista niebezpieczeństw na etykiecie środka zawierającego solatenol dosyć długa jest więc może i będzie skuteczny :)...z tego co podaje...