PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
rynek biopaliw

rynek biopaliw

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • 13. Międzynarodowy Kongres Rzepakowy

  W ubiegłym tygodniu w Pradze odbył się 13. Międzynarodowy Kongres Rzepakowy. Hasłem przewodnim dla obrad Kongresu była „Wydajność w produkcji i przerobie rzepaku - informuje PSPO.

  0
 • Biopaliwa dla rolnictwa i obszarów wiejskich

  Krajowa Izba Biopaliw informuje o zorganizowanej przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w dniach 31.05 -1.06 br. Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Biopaliwa dla rolnictwa i obszarów wiejskich".

 • Nowy rok, stare problemy

  Na wesoło, z górki na pazurki bardzo chętnie, ale chyba tylko na sankach. Śniegu bowiem przybywa, podobnie jak cyfr w paliwowych cennikach. Jednak w tym przypadku trudno o radość. Kierowcy musza się liczyć z kolejnymi podwyżkami cen paliw.

  0
 • Spekulacyjne zabawy

  Rynek surowcowy wyostrza apetyty tym, którzy uwielbiają spekulacyjne gry. Czy baryłka ropy naftowej już w przyszłym roku może poszybować do poziomu 100 dolarów? Prognozy nakręcają atmosferę. Robi się coraz goręcej, również na naszych...

  0
 • Stabilna sytuacja

  W najbliższej dekadzie ilość kukurydzy zużywanej w USA do produkcji biopaliw ulegnie stabilizacji. Podają specjaliści z amerykańskiego ministerstwa rolnictwa.

  0
 • Szanse przepadły

  Od 9 miesięcy w Polsce mamy obowiązek mieszania paliw z biokomponentami. Z pierwszych wyliczeń wynika, że w tym roku minimalny poziom biopaliw wyznaczony przez tak zwany Narodowy Cel Wskaźnikowy będzie spełniony. Niestety, według ekspertów...

  0
 • Paliwa 28.12.07

  Wszystko wskazuje na to, że w Nowy Rok wjedziemy na droższej benzynie.

  0
 • Olej się lepi

  Polska branża olejarska doczekała się wreszcie swojego przedstawiciela. Założyciele Polskiego Stowarzyszenia Producentów Oleju po raz pierwszy spotkali się z prasą.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Farmer podaje przykład nowego ciągnika sterowanego aplikacją. Jeszcze trochę, to przyjdzie czas, że apki będą krowy doić.

Marecki

No to może spróbuj, a potem się podziel wrażeniami. Ja nie stosuję takich wynalazków, bo ziemiory sadzę tylko dla siebie i swoich zwierząt, więc...

Eryk2

Witam Może ktoś doświadczony w temacie wypowie się na temat traktowania ziemiaka huwasanem do przechowywania? czytałem że w Poznańskim w jednym...