PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
rynek rybny

rynek rybny

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Rybny program

  MRiRW zawarło z ARiMR umowę na realizację Programu Operacyjnego

  0
 • Wsparcie dla rybaków

  W piątek weszła w życie ustawa o rozwoju sektora rybackiego. To oznacza, że co prawda z bardzo dużym opóźnieniem, ale wreszcie ruszy program pomocy dla rybaków.

  0
 • Ostre normy

  Będzie kolejne cięcie limitów połowowych? Komisja Europejska zaproponowała obniżenie kwot na przyszły rok.

  0
 • Chemiczne ryby

  Łososie na cenzurowanym.W Danii nagłośniono sprawę eksportu łososi, które nie nadają się do sprzedaży na unijnym rynku. Ryby zawierające zbyt duże ilości chemicznych związków, np. rakotwórczych dioksan, trafiają do krajów, gdzie...

  0
 • Ość niezgody

  Czeka nas kolejna, wielka reforma. Plan zmian w branży rybackiej przygotowuje unijny komisarz do spraw rybołówstwa Joe Borg. Bruksela rozpoczyna konsultacje społeczne, a rybacy już ostrzą zęby na unijną administrację.

  0
 • Sukces po latach

  Na tę wiadomość przedsiębiorcy czekali od 5 lat. Polska znów może eksportować ryby oraz ich przetwory do Federacji Rosyjskiej. W lutym tamtejsi inspektorzy kontrolowali polskie zakłady a teraz nadeszła oficjalna decyzja. Nasz przemysł może...

  0
 • Kolejna radykalna reforma?

  Komisja Europejska (KE) rozpoczęła w środę konsultacje publiczne przed radykalną reformą Wspólnej Polityki Rybołówstwa (WPRyb), która ma zostać przyjęta w 2012 roku. Jej cel to ograniczenie flot połowowych w UE i ochrona zagrożonych...

  0
 • Rybacy blokują port

  Około 500 rybaków częściowo zablokowało we wtorek dostęp drogą lądową do największego portu rybackiego we Francji - w Boulogne-sur-Mer. Protestują przeciwko niskim kwotom połowowym.

  0
 • 1 mld euro dla rybaków

  Prawie miliard euro wsparcia dostanie rybołówstwo i rybactwo w latach 2007-2013. Pieniądze będą przeznaczone na m.in. na restrukturyzację floty i stworzenie miejsc pracy dla tych, którzy zrezygnują z rybołówstwa.

  0
 • 1 mld euro na wsparcie dla rybaków

  Prawie miliard euro wsparcia dostanie rybołówstwo i rybactwo w latach 2007-2013. Pieniądze będą przeznaczone na m.in. na restrukturyzację floty i stworzenie miejsc pracy dla tych, którzy zrezygnują z rybołówstwa.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

W zeszłym roku nie było zimy nic nie ucierpiało,w 2016 troche było trzeba przesiewać

Pola22

Również hoduje karpie:) Przynajmniej jest potem co jeść na wigilii ;)