PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
sadzeniak

sadzeniak

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Trwa sadzenie ziemniaków

  Obecnie trwa jeszcze sadzenie ziemniaków. Areał uprawy tej rośliny prawdopodobnie będzie wyższy niż w roku ubiegłym – 0,4 mln ha według GUS, z powodu chociażby opóźnionej wiosny. Produkcja ziemniaków się opłaca, ale na skalę...

  0
 • Od kwietnia zakaz importu sadzeniaków z UE

  1 kwietnia Rosja wprowadza zakaz importu sadzeniaków ziemniaka z krajów Unii Europejskiej - poinformowała we wtorek rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor).

 • Sadzeniaki do kontroli

  Rozprzestrzenianie bakteriozy pierścieniowej jest przede wszystkim spowodowane przez obrót materiału sadzeniakowego, a nie dystrybucją ziemniaków jadalnych – informuje portal farmer.pl dr inż. Wojciech Nowacki z IHAR PIB.

 • Drogie sadzeniaki

  W tym roku produkty rolne są drogie. Dlaczego? Wpłynęło na to wiele czynników, przede wszystkim jednak przebieg pogody. Ziemniaki jadalne są drogie, dlatego sadzeniaki również.

  0
 • Bulwa chce spać

  Utrzymanie wysokich walorów smakowych i przerobowych ziemniaków przez okres przechowywania wymaga głębokiego uśpienia oczek. Jeszcze do niedawna usypiano je regulatorami wzrostu. W tym roku składowane ziemniaki mogą cierpieć na bezsenność.

  0
 • Rząd ziemniaków

  Różne kierunki uprawy ziemniaków potrzebują mniej lub bardziej specjalistycznych maszyn, w tym także do sadzenia. Wybór odpowiedniej sadzarki nie powinien przysporzyć kłopotów. Na rynku jest ich sporo.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Florek

Wiadomość z ostatniej chwili .. ASF przekroczył Wisłę... padły dzik zarażony ASF znaleziony w okolicach Kampinosu.

Marecki

1 godzinę temu, Pałuczanin81 napisał: Panie Moderatorze:1/3 konwersacji na forum-1/3 na fb-1/3 na "żywca"?!...