PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
sadzeniak

sadzeniak

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Trwa sadzenie ziemniaków

  Obecnie trwa jeszcze sadzenie ziemniaków. Areał uprawy tej rośliny prawdopodobnie będzie wyższy niż w roku ubiegłym – 0,4 mln ha według GUS, z powodu chociażby opóźnionej wiosny. Produkcja ziemniaków się opłaca, ale na skalę...

  0
 • Od kwietnia zakaz importu sadzeniaków z UE

  1 kwietnia Rosja wprowadza zakaz importu sadzeniaków ziemniaka z krajów Unii Europejskiej - poinformowała we wtorek rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor).

 • Sadzeniaki do kontroli

  Rozprzestrzenianie bakteriozy pierścieniowej jest przede wszystkim spowodowane przez obrót materiału sadzeniakowego, a nie dystrybucją ziemniaków jadalnych – informuje portal farmer.pl dr inż. Wojciech Nowacki z IHAR PIB.

 • Drogie sadzeniaki

  W tym roku produkty rolne są drogie. Dlaczego? Wpłynęło na to wiele czynników, przede wszystkim jednak przebieg pogody. Ziemniaki jadalne są drogie, dlatego sadzeniaki również.

  0
 • Bulwa chce spać

  Utrzymanie wysokich walorów smakowych i przerobowych ziemniaków przez okres przechowywania wymaga głębokiego uśpienia oczek. Jeszcze do niedawna usypiano je regulatorami wzrostu. W tym roku składowane ziemniaki mogą cierpieć na bezsenność.

  0
 • Rząd ziemniaków

  Różne kierunki uprawy ziemniaków potrzebują mniej lub bardziej specjalistycznych maszyn, w tym także do sadzenia. Wybór odpowiedniej sadzarki nie powinien przysporzyć kłopotów. Na rynku jest ich sporo.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jestem zwolennikiem szybkiego podania caryxu już na czwarty liść  Później można spokojnie przy okazji jakiś tebu dorzucić dla...

jarki

    Jakby tak bioasekurować tą całą hołotę-decydentów