PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
scalanie gruntów

scalanie gruntów

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Podlaskie: 14,5 mln euro z UE na scalanie gruntów

  14,5 mln euro mogą zdobyć podlaskie samorządy na scalanie gruntów. Pieniądze pochodzą z UE z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wnioski będzie można składać od 22 kwietnia do 6 maja - poinformował Urząd Marszałkowski w Białymstoku.

 • Scalanie po nowemu

  16 października weszła w życie nowelizacja ustawy o scalaniu i wymianie gruntów.

  0
 • Ustawa scaleniowa znowelizowana

  Wszystkie poprawki zaproponowane przez senatorów do ustawy o zmianie ustawy o scalaniu i wymianie gruntów zostały przyjęte przez posłów.

  0
 • Scalanie poprawione

  Komisje: Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej rozpatrzyły uchwałę Senatu RP w sprawie ustawy o zmianie ustawy o scalaniu i wymianie gruntów.

  0
 • Senat: Scalanie ostrożniej

  Senatorowie zaproponowali kilka poprawek do ustawy o zmianie ustawy o scalaniu i wymianie gruntów, wśród nich także dotyczącą kwestii zmiany granic nieruchomości zabudowanej i odszkodowań za grunty oddane na cele publiczne.

 • Scalanie czy wywłaszczenie

  Rozszerzenie zakresu postępowania scaleniowego ma na celu nowelizacja ustawy o scalaniu i wymianie gruntów, nad którą pracuje Sejm.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jaki ze mnie zbożowiec założę się że wszyscy tu piszący mają większy udział zbóż w płodozmianie  To samo jest we wsi czy mojej...

jarki

To jakie masz swoje pomysły na zaradzenie tej sytuacji ? Ja swoje przedstawiłem i coś w tym jest