PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
śmierć

śmierć

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Umorzono śledztwo w sprawie śmierci Leppera

  Nie stwierdzono udziału innych osób w samobójczej śmierci Andrzeja Leppera - uznała prokuratura i umorzyła śledztwo w tej sprawie. Decyzja jest nieprawomocna; rodzina szefa Samoobrony może się odwołać.

  2
 • Śmiertelne skutki wypalania trawy

  Kilka cieplejszych dni i straż pożarna oraz policja odnotowują coraz częstsze przypadki wypalania traw. Tym razem było ono tragiczne w skutkach – w płomieniach zginął 87-letni mężczyzna.

 • Niewybuchy ciągle zabijają

  57-letni mężczyzna zginął we wtorek w miejscowości Głęboki Rów (Podlaskie) wskutek eksplozji niewybuchu, który znalazł podczas prac rolniczych na polu - poinformowała podlaska policja. Mężczyzna zabrał znalezisko do garażu.

  1
 • KRUS: Wyższe kwoty odszkodowań dla rolników

  Od 9 września 2011 r. jednorazowe odszkodowanie z tytułu stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego wypadkiem przy pracy rolniczej lub rolniczą chorobą zawodową zostaje podwyższone z kwoty 470 zł do 550 zł za każdy...

  1
 • Tysiące ludzi na pogrzebie Andrzeja Leppera

  Trzy-cztery tysiące ludzi uczestniczyło w czwartek w pogrzebie przewodniczącego Samoobrony, byłego wicepremiera Andrzeja Leppera. Szef Samoobrony został pochowany w Krupach (Zachodniopomorskie), niedaleko Zielnowa, w którym mieszkał.

  0
 • Sądy umorzą postępowania wobec Leppera

  Sąd Rejonowy w Koszalinie umorzy postępowanie wobec Andrzeja Leppera, oskarżonego o składanie fałszywych zeznań w śledztwie dotyczącym przecieku w tzw. aferze gruntowej. Podobnie postąpi sąd w Piotrkowie Trybunalskim w przypadku...

  0
 • W czwartek pogrzeb Andrzeja Leppera

  Pogrzeb Andrzeja Leppera odbędzie się w czwartek wczesnym popołudniem. Były wicepremier zostanie pochowany w Krupach (Zachodniopomorskie), niedaleko Zielnowa, w którym mieszkał.

 • Upadki najczęstszą przyczyną wypadków

  „Upadek osób” dotknął w I połowie 2011 roku 4 106 poszkodowanych podczas pracy w rolnictwie (46,7 proc. wypadków zakończonych przyznaniem jednorazowych odszkodowań).

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Wszystkim za daleko, my jeździmy po 300 km to do Płocka do Ulhówka, przedstawiciele to tylko oczy robią jak nas widzą po całym kraju,...

barts

Rzucić się na rzepak jak utrzyma to czuć plon :D Niestety za daleko, ogólnie to coraz większa bieda na tych poletkach pokazowych, jak...