PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
sortowanie

sortowanie

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Jak ograniczyć sortowanie TMR?

  Krowy wykazują tendencję do przebierania pokarmu. Wyszukują w ten sposób smaczniejsze dla siebie pasze. Jednak ze względu na niekorzystne następstwa, należy ograniczyć to zjawisko do minimum.

 • Zapobiegaj sortowaniu TMR-u!

  Sortowanie paszy przez krowy, to poważny problem żywieniowy. Może być to przyczyną obniżonej wydajności mlecznej, oraz różnorakich schorzeń. Dlatego najlepiej zapobiegać temu zachowaniu.

 • Dolej wody do paszy!

  Sortowanie paszy jest zjawiskiem obserwowanym z nasileniem w okresach wysokich temperatur.

 • Powstała nowa sortowania owoców

  Ponad 113 mln zł kosztowała budowa sortowni owoców z chłodniami Grupy Producentów Owoców ROJA, którą w sobotę uroczyście otwarto w miejscowości Regnów w powiecie rawskim (Łódzkie). Dzięki inwestycji grupa będzie mogła rocznie...

  0
 • Ograniczyć sortowanie dawki przez krowy

  Struktura fizyczna dawki ma wpływ na sposób pobierania paszy przez zwierzęta. Skarmiając dawki zbyt bogate we włókno musimy liczyć się z wystąpieniem sortowania zadanej dawki na stole paszowym.

 • Nadzieja we Wschodzie

  Na razie ceny jabłek są niskie, często kształtujące się ponieżej progu opłacalności. W najgorszej sytuacji są właściele mniejszych plantacji, którzy nie dysponują odpowiednimi przechowalniami.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...