PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
sport wiejski

sport wiejski

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Turniej LG CUP 2014 rozstrzygnięty

  W miniony weekend na boiskach piłkarskich UKS „AS” Czempiń (pow. kościański, woj. wielkopolskie) odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej LG Cup 2014.

 • Ziemniaczana bessa

  Rolnicy współpracujący z przemysłem ziemniaczanym obawiają się o swoją przyszłość. Kondycja zakładów przetwórczych gwałtownie pogorszyła się i nie wiadomo czy w przyszłym roku będą odbierać surowiec.

  0
 • Orlik na gruntach ANR

  Agencja Nieruchomości Rolnych ma także swój wkład w budowę boisk sportowych. Być może w gminie Skąpe rosną piłkarze na chwałę Polski i reprezentacji.

  0
 • Łaciate bez siatkówki

  Na dwa i pół tygodnia przed inauguracją sezonu olsztyńscy siatkarze zostali bez sponsora. Zwodzący olsztynian obietnicami dotychczasowy sponsor, firma Mlekpol z Grajewa, za pięć dwunasta wystawił ich do wiatru. A to może oznaczać, że...

  0
 • 10 mln zł na "Orlika 2012" na Mazowszu

  Radni Województwa Mazowieckiego wybrali 30 miejsc, w których powstaną kompleksy boisk w ramach programu "Moje boisko Orlik 2012". Szacunkowy koszt tegorocznych inwestycji wyniesie ponad 30 mln zł. Na ten cel Samorząd Województwa...

  0
 • "Moje boisko - Orlik 2012".

  Minister sportu i turystyki Mirosław Drzewiecki na konferencji prasowej podsumowującej pół roku pracy rządu poinformował, że rozstrzygnięto już pierwszy przetarg na budowę boiska w ramach akcji "Moje boisko - Orlik 2012".

  0
 • Pierwsze boisko "Orlik 2012"

  1 czerwca, czyli na Dzień Dziecka, zostanie otwarte boisko w miejscowości Izdebki w gminie Nosdrzec, pierwsza inwestycja finansowana z budżetu państwa w ramach programu "Moje boisko - Orlik 2012" - zapowiada minister sportu i...

  0
 • 48 mln zł na program "Orlik 2012"

  Nawet 48 mln zł zostanie przeznaczonych na budowę boisk w województwie małopolskim w ramach projektu "Orlik 2012". Pierwszy tego typu obiekt powstanie w gminie Racławice.

  0
 • Pochwała budowy boisk

  Projekt budowy w Polsce 2012 boisk wielofunkcyjnych pochwalił goszczący w Warszawie działacz Europejskiej Unii Piłki Nożnej (UEFA) Słowak Josef Kliment.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

R-w

Minimum 200 kg na hektar, po pierwszych wiosennych zabiegach uprawowych na polu żebyś z kabiny nie wypadł, nie później niż miesiąc przed...

Pałuczanin81

@R-w-możesz opisać,jak to się stosuje w burakach pierwszy raz będę miał do czynienia z kizerytem