PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
spożycie

spożycie

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Rosjanie cierpią na deficyt mięsa

  Konsumpcja mięsa w Rosji na pewno by wzrosła, gdyby nie jego niska podaż. Jak podaje KZP-PTCH spożycie mięsa w ciągu roku spadło o 3 proc. i przewiduje się dalszy jego spadek o 6 proc. do poziomu 70 kg/os.

 • Spada spożycie żywności na mieszkańca

  Począwszy od 2004 roku spada spożycie artykułów żywnościowych. Znacząco wzrosło tylko spożycie mleka i jego przetworów oraz tłuszczy roślinnych, spadło natomiast przetworów zbożowych, ziemniaków, warzyw i owoców, mięsa, jaj...

 • Produkcja wieprzowiny w UE będzie się odbudowywać

  Według prognozy Komisji Europejskiej od 2014 r. produkcja mięsa wieprzowego w UE zacznie odbudowywać się i do 2023 r. wzrośnie o 5 proc. wobec 2013 r. i o 3 proc. wobec średniej z okresu 2010-2012 do 23,4 mln ton – informuje FAMMU/FAPA.

  2
 • Bez uboju rytualnego możemy zarobić więcej

  Polska powinna reklamować swoją wołowinę jako pochodzącą z humanitarnego uboju i zwiększać spożycie w kraju, a nie dążyć do uboju rytualnego i eksportu – uważa europoseł Janusz Wojciechowski.

 • Niewielki wzrost produkcji mięsa

  Światowa produkcja mięsa w 2012 r. wyniesie 301,2 mln ton i będzie wyższa o niespełna 2 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym. Niewielki wzrost produkcji wynika z wysokich kosztów produkcji oraz stagnacji spożycia mięsa, podaje FAO w...

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Zaczęło się w 2014 za PO-PSL

jarki

I o truskawkach też :( :P    Wiem jak smakują :) To sądzisz te mrożone czy tak normalnie