PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
sprzedaż mięsa

sprzedaż mięsa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Optymizm na rynku maszyn

  Mimo iż nie wiadomo, jakie wsparcie na inwestycje rolnicy otrzymają w kolejnych latach, handlowcy patrzą w przyszłość z optymizmem. Na razie sprzedaż maszyn jest na bardzo wysokim poziomie.

 • Zgoda na koncentrację kilku zakładów przetwórstwa mięsa

  Prezes UOKiK wyraziła zgodę na utworzenie przez spółki: Grupa Handlowa Staropolskie Wędliny, Polfood Group, Tarczyński, Zakłady Mięsne Madej & Wróbel i Zakłady Mięsne Olewnik-Bis wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Sufler.

  0
 • Z gospodarstwa na stół

  Czy sprzedaż bezpośrednia się opłaca, czy warto założyć działalność MOL? O plusach i minusach mówi Małgorzata Pałys, dyrektor biura Lubuskiej Izby Rolniczej.

 • Ukraina zwiększa produkcję rolną

  Zgodnie z opublikowanymi przez Państwową Służbę Statystyczną Ukrainy danymi, po 9 miesiącach 2011 r. łączny poziom produkcji rolnej na Ukrainie zwiększył się w porównaniu do poziomu produkcji z analogicznego okresu 2010 r. o 13,7 proc. W...

  0
 • Polaków nie stać na wołowinę

  Mięso wykupuje zagranica, która ustawia ceny zbyt wysoko. W efekcie spożycie wołowiny w Polsce spadło do poziomu najmniejszego od 20 lat, z 17 kg rocznie do zaledwie 3 - informuje "Puls Biznesu".

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Potencjał jest, wodę masz, zielony jest jak dobrze ziarko naleje że będzie ciężkie to pewnie rekord, chyba że go przypali upał

lokizom

phomy nie ma, to tylko twardzikowa, nawet na niektorych juz sa sklerocja