PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
stado

stado

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Zaczynamy od obrotu i struktury stada

  Niezależnie od kierunku produkcji każde gospodarstwo, aby prawidłowo funkcjonować na rynku, musi być właściwie zorganizowane i mieć opracowany plan rozwoju.

 • Prof. Pejsak: Zagrożenie ASF jest ogromne

  O problemie ASF trzeba mówić odważnie. Dużą rolę odgrywa tutaj świadomość wszystkich rolników, szczególnie tych z drobnych gospodarstw, gdzie jest utrzymywanych po kilka świń – tłumaczy w rozmowie z serwisem farmer.pl prof...

 • Stado Ogierów na sprzedaż

  Ministerstwo Skarbu Państwa ogłosiło możliwość wzięcia udziału w aukcji ustnej, dotyczącej zbycia udziałów w spółce Stado Ogierów w Bogusławicach.

  0
 • Stado Ogierów z Bogusławic na sprzedaż

  Udziały spółki Stado Ogierów z Bogusławic, zajmującej się hodowlą koni, będzie można kupić 17 marca - poinformował w poniedziałek resort skarbu. Inwestorzy mogą składać zgłoszenia w MSP do 14 marca.

  0
 • Wirus IBR w Szwajcarii

  W szwajcarskim Kantonie Neuenburg 8 lipca br. stwierdzono u cielaka wystąpienie wirusa IBR. Taką wiadomość podał na swojej stronie tamtejszy urząd ds. weterynarii.

  0
 • Agencja zainteresuje się twoim stadem

  właściciele zwierząt i podmioty prowadzące zakłady przetwórcze zobowiązani są do systematycznego zgłaszania do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informacji o zdarzeniach dotyczących posiadanego pogłowia zwierząt...

  0
 • Loszka w sam raz

  Loszki są najważniejszą grupą na fermie świń. Dlatego należy postępować z nimi szczególnie troskliwie i uważnie, aby w pełni wykorzystać ich potencjał do rozrodu, nie ponosząc przy tym nadmiernych kosztów.

  0
 • Byk zabił 75-letnią kobietę

  Podczas przeprowadzania bydła z pastwiska do zagrody w Tylawie k. Krosna (Podkarpackie) byk zaatakował znajdującą się w pobliżu kobietę. Zadane przez zwierzę rany okazały się śmiertelne - poinformował we wtorek PAP rzecznik...

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Na Cyckach mam -15. 

jarki

Następny :( A tu już  -12