PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
straż

straż

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Spłonęło 320 hektarów nieużytków

  W dwóch największych pożarach na Opolszczyźnie - niedaleko zakładów chemicznych w Kędzierzynie-Koźlu i Jeziora Turawskiego - spłonęło 320 hektarów nieużytków oraz kilka hektarów lasu. Rannych zostało czterech strażaków. W regionie...

  1
 • Mężczyzna zginął w pożarze trawy

  W Białogardzie (Zachodniopomorskie) wczoraj po południu zginął mężczyzna, który prawdopodobnie próbował ugasić palącą się trawę w okolicy ulic Mestwina i Wazów - poinformowała Agnieszka Chełminiak z tutejszej komendy policji.

  0
 • Apel o to aby nie wypalać traw

  W Lubuskiem rozpoczęła się akcja, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem pożarów traw i nieużytków. W tym roku strażacy gasili w regionie już prawie 800 takich pożarów; tylko w miniony weekend było ich ponad 330.

  0
 • Powiatowy samorząd powołał społeczną straż rybacką

  Rada Powiatu Olsztyn powołała Społeczną Straż Rybacką przy Gospodarstwie Rybackim Szwaderki. Nowa formacja ma zwalczać kłusownictwo i wyłapywać przypadki dewastacji środowiska na ponad 80 jeziorach Pojezierza Olsztyńskiego.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Cena kusząca 756 zł/brutto-TU w ilości na 10 ha dostępny.

jarki

@R-w tak zainteresowałem się tym zewzględu na bor Ale hurtownia gdzie kupuje niestety coś chyba ma problem  Spore braki w...