PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
struś

struś

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Strusi biznes

  Kto ma dosyć świńskich dołków i górek, niech spróbuje niszowej produkcji strusi. Tutaj wahania rynkowe są dużo mniejsze. Ptaki te nie boją się mrozu i praktycznie cały rok, mogą przebywać na wybiegu.

  0
 • Struś na stole

  Niedawny boom, kiedy cena dorosłego ptaka reproduktora sięgała 6 tys. zł, z pewnością się nie powtórzy. Biznes ten jest dla osób, które chcą się związać z rolnictwem i nastawiają się na własną pracę fizyczną w gospodarstwie.

  0
 • Strusie 27.03.2008 r.

  Przed Wielkanocą chętnych na jaja strusie było bardzo dużo, ale towaru brakowało.

  0
 • Polska strusiem stoi

  Jesteśmy potentatem w produkcji strusiny - co roku eksportujemy 400 ton mięsa ze strusi. Sprzedaż mięsa i skór z egzotycznych ptaków przynosi spore zyski.

  0
 • Polskie strusie

  Co roku wyjeżdża z Polski 400 ton mięsa ze strusi. Sprzedaż mięsa i skór z egzotycznych ptaków przynosi spore zyski - informuje "Rzeczpospolita".

  0
 • Lubuskie strusie i... afrykańskie komplementy

  Polska produkuje najwięcej strusiego mięsa w Europie. Nasze województwo najwięcej w Polsce. Lubuskich farmerów odwiedził wczoraj producent z RPA chce z nimi współpracować - informuje "Gazeta Lubuska".

  0
 • Strusie 31.01.2008 r.

  Wreszcie hodowla strusi wyszła na prostą. Dokładnie rok temu mówiliśmy o załamaniu produkcji, przypadkowi hodowcy zrezygnowali wtedy z działalności.

  0
 • Spłonęło ponad 100 strusi

  Ok. 130 strusi spłonęło w gospodarstwie hodowlanym w Biskupicach w powiecie częstochowskim. Pożar spowodował ponad pół miliona złotych strat.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

We wsi zmieniają już trzeci komplet maszyn NA SIŁĘ,bo im się nie kalkuluje.. nie mam szwagra na ryczałcie to nie ma co być VATOWCEM

putin

Zasobność ziemi na polu podnosimy nawozami z zewnątrz np. gnojowicą , ja to zrobiłem popiołem z biomasy . Gnojowica a gnojowica to...