PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
szerokość robocza

szerokość robocza

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Żółty mocarz

  Rodzina największych kombajnów o wielkiej mocy i dużej wydajności powiększyła się o kolejnego przedstawiciela. Challenger 680B to maszyna przeznaczona do pracy w największych gospodarstwach.

  0
 • Ciągnik w sadzie

  Zarówno w sadzie, jak i na polu ciągniki odgrywają ważną rolę. Wybór najodpowiedniejszej maszyny sadowniczej nie jest prosty, zwłaszcza że na rynku znajduje się wiele różniących się mniej lub bardziej modeli. W najbliższych numerach...

  0
 • Bez wideł czyli era rozrzutnika

  Podjęcie decyzji o zakupie najlepszego rozrzutnika nie jest proste. Do różnic konstrukcyjnych dochodzą bowiem jeszcze takie czynniki, jak cena, pojemność czy szerokość robocza.

  0
 • Płynna regulacja

  Bezstopniowa regulacja szerokości roboczej to najważniejsza cecha nowej serii pługów Överum Vari Flex EX. Najważniejsza, ale nie jedyna.

  0
 • Zielone testy

  Jedną z maszyn użyczonych bezpłatnie przez Zetora jest zgrabiarka sb-1352 o szerokości roboczej 13,4 m

  0
 • Małe obracalne

  Użytkownicy lekkich ciągników nie muszą dożywotnio orać pługami zagonowymi. Na rynku są pługi obracalne, mogące współpracować z ciągnikami o mocy już 50-60 KM.

  0
 • Coraz lepszy zbiór

  Wykopki nie muszą już kojarzyć się ze starzejącymi się kopaczkami czy kombajnami o wieloletnim rodowodzie. Na polach przybywa krajowych maszyn zaawansowanych technicznie, coraz lepszej jakości.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Dnia 16.08.2017 o 22:04, miwigos napisał: U nas niejeden miał pod dachem i żałuje bo wiatr zabrał dach i wszystko zgnojone...

jarki

Wapno i przerwa trzy tygodnie na NPK powiadasz kiedy to zrobić jak tu czas rzepaki siać  Co się może stać oprócz straty azotu...