PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
trzcina cukrowa

trzcina cukrowa

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ceny cukru spadają na rynkach

  Połowa sierpnia przyniosła wyraźną przecenę notowań cukru. W Nowym Jorku cukier surowy potaniał w ciągu ostatniego tygodnia o 4 proc. do 447,3 USD/t – informuje FAMMU/FAPA.

  0
 • Ulewne deszcze w Brayzlii opóźniają zbiory trzciny cukrowej

  Choć na początku sierpnia tego roku cukier trochę staniał, to jego notowania są wciąż wysokie. Kluczową rolę odgrywa pogoda. W Brazylii, która jest największym producentem cukru, padają ulewne deszcze, co opóźnia zbiory trzciny...

  0
 • Cukier biały najdroższy w historii

  Prognozy znacznie mniejszych niż początkowo zakładano zbiorów trzciny cukrowej w Brazylii i w konsekwencji także niższej produkcji cukru skutkowały silnymi wzrostami notowań cukru na giełdach.

  0
 • KSC kupiło cukier trzcinowy

  Do portu w Gdyni przypłynął statek z 15 tys. t cukru zakupionego przez Krajową Spółkę Cukrową S.A. z przeznaczeniem na rynek krajowy.

  0
 • Popyt z krajów arabskich winduje ceny cukru

  W drugim tygodniu czerwca br. odnotowano silny wzrost cen cukru. W Nowym Jorku za cukier surowy płacono 550 USD/t, najwięcej od półtora miesiąca. Natomiast w Londynie cukier kosztował aż 714 USD/t, najwięcej od dwóch m-cy.

  0


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

odpowiedz ministra rolnictwa na zapytanie posła Sachajki w sprawie dopłąt bezpośrednich dla kół...

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....