PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Warfama

Warfama

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Ursus udziela się w rajdach

  Ursus Rally Team – to dwie załogi rajdowe, których partnerem jest m.in. Pol-Mot Warfama. Uroczysta prezentacja zespołów odbyła się tuż przed 10 Rajdem Mazowieckim.

 • Ursus na parkiecie giełdy

  Producent maszyn rolniczych Pol-Mot Warfama chce zmienić nazwę. Z nowym logo może się starać o pieniądze z giełdy na swój flagowy produkt.

 • Ursus rusza na podbój rynków

  Do końca tego roku z taśmy produkcyjnej ma ich zjechać około trzydziestu, w następnym roku ponad tysiąc, a docelowo około pięciu tys. sztuk rocznie. Produkcja Ursusa w Lublinie oficjalnie rozpoczęta.

 • Pierwsze Ursusy z Warfamy

  Podczas minionych targów Agro Show w Bednarach spółka Pol-Mot Warfama zaprezentowała pierwsze maszyny z logiem Ursusa. Sygnowane popularnym znakiem towarowym będą nie tylko ciągniki.

 • Nowe Ursusy jeszcze w tym roku

  Jeszcze w tym roku zarząd spółki Pol-Mot Warfama SA planuje uruchomienie produkcji pierwszej testowej serii ciągników sprzedawanych pod marką Ursus. Do końca grudnia z taśmy ma zjechać minimum 50 sztuk tych ciągników.

 • Udziały Ursusa sprzedane, znak towarowy zostaje

  Spółka Pol-Mot Warfama sprzedała 100 proc. udziałów Ursus Sp. z o.o. Przedstawiciele Warfamy zapewniają, że nie wpłynie to negatywnie na dalsze realizację przyjętej przez Zarząd strategii rozwoju oraz na odbudowy marki Ursus. Pierwsze...

 • Coraz bliżej do Ursusa

  Jeden z warunków zawieszających, od którego zależy przejęcie Ursusa przez Pol-Mot Warfama, został już spełniony. Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników Bumaru wyraziło zgodę na zbycie posiadanych udziałów spółki Ursus oraz znaków...

 • 140 KM z Warfamy

  Agrotech w Kielcach był miejscem premiery nowego ciągnika Pol-Mot 14014 Z o mocy 140 KM. Prototyp jest rozszerzeniem oferty spółki Polmot Warfama z Dobrego Miasta o maszyny wyższej mocy.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Panowie, informuję że w związku z nie chęcią do robienia rezygnuję z krów. Jestem po  dokonaniu nasadzeń, na jesieni...

jarki

Będą tacy co mieszanki i jęczmień w piecu przerobią bo kto to kupi