PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
wiek emerytalny

wiek emerytalny

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Czy rolnik jest uprzywilejowany?

  Możliwość przejścia na emeryturę po 40 latach odprowadzania składki stała się dla niektórych posłów okazją do debaty nad uprzywilejowaniem rolników.

 • Prezydent podpisał ustawę emerytalną

  Podpisana w piątek przez prezydenta Bronisława Komorowskiego ustawa emerytalna przewiduje podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat. Opozycja i związki zawodowe zapowiadają skierowanie jej do Trybunał Konstytucyjnego.

  15
 • Senacka komisja przeciw pracy rolników do 67. roku życia

  W Senacie odbywa się debata dotycząca ustawy o emeryturach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, która wydłuża wiek emerytalny do 67 lat. Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz apelował do senatorów, by nie zgłaszali do niej poprawek.

  10
 • KRUS-u do ZUS-u nie dodasz

  Jak powiedział w Sejmie Waldemar Pawlak, to głosy posłów PiS zaważyły, że nie będzie można łączyć okresów emerytalnych KRUS i ZUS.

 • Emerytury uchwalone

  Sejm 268 głosami za, 185 przeciw, przy dwóch głosach wstrzymujących się, przyjął rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

 • Emerytury od 67. roku życia

  Trzy czytania ustawy emerytalnej odbyły się w ciągu dwóch tygodni. Głosowania w Sejmie trwają. Posłowie odrzucili już większość poprawek, zgłoszonych do ustawy.

  1


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Ok dzięki, planuje dzisiaj jak się pogoda nie popsuje ale boję się dodać bór do środka na robaki.

jarki

O tej porze odpuść sobie makro składniki zwłaszcza azot Jeśli chcesz to przy cieplejsze pogodzie pokrop nieco Tanim mikro + dodatkowo bór i...

mieto35

Mógłbym jeszcze teraz przy okazji dokarmiania robaczków bo mszycy to jest ogrom , dodać nawóz npk...