PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
wystawa bydła

wystawa bydła

Śledź temat na bieżąco za pomocą kanału RSS


 • Najlepsze bydło z Polski wybrane

  W miniony weekend, 2-3 lipca, odbyła się IX Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego, podczas której wybrano najpiękniejsze sztuki z kraju.

 • Czempiony mazowieckiego bydła

  W dniach 11 – 12 czerwca podczas XVII Mazowieckich Dni Rolnictwa odbyła się VIII Mazowiecka Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podczas której m.in. zostały wybrane najlepsze sztuki bydła z województwa mazowieckiego.

 • Czempiony z centralnej Polski

  Dziś drugi dzień XVI Mazowieckich Dni Rolnictwa w Poświętnem k. Płońska. Zwiedzający będą mieli okazję podziwiać wybrane wczorajszego dnia czempiony wśród bydła mlecznego.

 • Regionalna Wystawa Zwierząt w Szepietowie

  W ostatni weekend czerwca w Szepietowie odbyła się Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Wydarzeniom tym towarzyszyła VIII Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego.

 • Wystawa bydła w Danii jedną z największych w Europie

  W dniach 3 - 5 lipca b.r w duńskim miasteczku Herning odbyła się Krajowa Wystawa Zwierząt. Jest ona zaliczana do największych w Europie, o czym świadczy liczba odwiedzających, która w ciągu tych trzech dni przekroczyła 53 tysiące ludzi.

 • Video:Opolagra 2014 - maszyny, pokazy, zwierzęta

  Kto przyjechał na targi Opolagra 2014 na pewno nie mógł narzekać że nic się nie dzieje. Było wielu wystawców i wielu gości, a program imprezy bogaty w pokazy maszyn. Było też coś dla hodowców bydła. Zobaczcie z resztą sami.BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

A gdzie ,bo u mnie brak śniegu Bo u Ciebie nie wiadomo czy ty zachpom, kujpom czy jeszcze wlkp U nas śnieg jest, dopada codzień. W dzień lekko...

witch5

No tak a na Kujawach jak wiosną tak i zimą cienko - tylko w żniwa nie żałuje ...

Marecki

Tyle daje jednorazowy post, gdzie użytkownik nic o sobie nie powie. Pisze, żeby zaistnieć. Wiadomo jedynie tyle, że u niego pada. Czyli gdzieś w...